Garsenybių kūnus koreguoja ir chirurgo skalpelis

Mūsų šalies dainininkai, modeliai ir televizijos laidų vedėjai atvirai kalba apie plastines operacijas ir jų rezultatus

Niekam ne paslaptis, kad daugiausiai darbo plastikos chirurgai turi tuose miestuose, kuriuose gyvena daugiausiai ekrano, scenos žvaigždžių ar vadinamosios aukštuomenės atstovų. Spindinti šypsena, nepriekaištingos kūno formos, standi krūtinė ir užpakaliukas – tai Holivudo garsenybių vizitinė kortelė.

Pastaruoju metu ir Lietuvos garsenybės vis dažniau ryžtasi prabilti apie tai, ką iki šiol laikė paslaptyje. Mūsų šalies dainininkams, TV laidų vedėjams ar modeliams didinamos krūtys, nusiurbiami riebalai ar kitaip koreguojamos kitos kūno vietos.

Po skalpeliu – G.Karaliūnaitė

Norėdami populiarinti teikiamas paslaugas, plastinės chirurgijos specialistai garsenybėms nusiurbti riebalus ar pataisyti kai kurias kūno formas ryžtasi veltui. Atsigavusios po tokių operacijų moterys privalo viešai pasakoti, kaip ryžosi gultis po chirurgo skalpeliu ir džiaugtis pasiektais rezultatais. Nuo rudens LNK televizija pradės rodyti realybės šou „Grožio fabrikas“. Viena pirmųjų fabriko klienčių taps ir kaunietė atlikėja Gintarė Karaliūnaitė.

Moteriai, kaip ir kitoms žymioms dainininkėms, grožio operacija bus atlikta veltui, ji tiesiog privalo įsipareigoti reklamuoti LNK realybės šou ir chirurgų darbą. „Iki rudens apie tai nieko negaliu kalbėti, tokias sąlygas numato sutartis“, – sakė G.Karaliūnaitė.

Kurias kūno vietas Gintarė ryžosi pasitobulinti? Kalbama, kad ji nepatenkinta tik kai kuriomis smulkmenomis, o grožio operacija nebus sudėtinga.

Ašera gražinosi nosį ir lūpas

Kita kaunietė atlikėja Ašera prieš kurį laiką ryžosi vienam radikaliam pasikeitimui. „Nomedos“ laidos filmavimo metu merginai buvo padaryta estetinės chirurgijos operacija, kurios metu pastorintos lūpos.

Ašera teigia, kad putlesnių lūpų norėjo jau seniai, todėl laidos metu nuskambėjusiam pasiūlymui „padaryti tai čia ir dabar“ atsispirti negalėjo. „Buvau patenkinta savo ryžtu, visada darau tai, ko noriu, ir niekada dėl to nesigailiu. Be to, apie tai buvau pagalvojusi ir žinojau, kad anksčiau ar vėliau tam ryšiuosi. Tiesa, vienas dalykas buvo nemalonus – nuskausminamieji vaistai nesuveikė, todėl viską jaučiau. O adatų aš bijau paniškai. Bet, kaip sakoma, grožis reikalauja aukų“, – pasakojo Ašera.

Aplinkiniai merginą labai padrąsino ir jos apsisprendimą toleravo, o po procedūros sakė komplimentus. Vėliau atlikėja prasitarė, kad jai reikalinga antra nosies operacija. Ašeros teigimu, plastinėmis operacijomis piktnaudžiauti nereikėtų – daryti tik tai, kas būtina.

Nepaisant to, Ašera ryžosi pagražinti ir savo nosį. Mergina apie tai prieš operaciją nepranešė net savo artimiesiems. Išgirdęs, kad dukra susimažino nosį, Ašeros tėtis įsižeidė. Grasino nebeduosiąs jai pinigų.

Nors pati atlikėja teigia, kad pasigražinti ryžosi dėl savęs, tačiau buvo pasirodę pranešimų, kad taip elgtis ją paskatino nelaimingos meilės istorijos. Esą iki operacijų jos santykiai nenusisekė net su trimis vaikinais.

Atvirai apie kūno korekciją

Iki laidos „Geri laikai. Blogi laikai“ debiuto atvirai apie plastinę operaciją nekalbėjo dabar jau buvusi šios laidos vedėja, skandalingoji stomatologė Renata Smailytė. Pirmasis šios laidos siužetas buvo apie tai, kaip ponia Renata lankėsi plastinės chirurgijos klinikoje. Prieš televizijos kameras ji nusisiurbė riebalus, pasidailino pasmakrę.

„Kiekviena moteris nori būti graži ir tas noras mums duotas gamtos. Gražinasi visos, o pasidariusios plastinę operaciją ir atjaunėjusios dešimčia metų moterys dažniausiai meluoja, kad tai stebuklingos dietos rezultatas. Lietuvoje dar neįprasta viešai ir atvirai apie tai kalbėti. O aš visada sakau tiesą: man buvo padaryta kūno linijų korekcija“, – atvirai kalbėjo R.Smailytė.

Po operacijų ji laikėsi dietų, stengėsi nevalgyti kaloringų patiekalų. „Teko atsisakyti cepelinų, kitų valgių iš bulvių, kuriuos labai mėgstu“, – prisipažino Renata.

Moteris sako žinanti dešimtis Lietuvos garsenybių, kurios yra gulusios po chirurgo skalpeliu. „Nenoriu minėti nė vienos pavardės, tačiau pastabesni žmonės ir patys gali tai suprasti“, – šypsojosi moteris, kurios televizinė karjera truko vos kelis mėnesius.

Televizijos sezono pradžioje netikėtai sulieknėjo Lietuvos televizijos laidos „Bėdų turgus“ vedėja Edita Mildažytė. Moteris tikina atsikračiusi kilogramų be plastikos chirurgų pagalbos. Estrados princu vadinamas Rytis Cicinas per kelias savaites sugebėjo atsikratyti beveik dvidešimties kilogramų. Kai sulieknėjęs pasirodė viešumoje, vyras tvirtino, jog kelias savaites badavo, esą tik kas penktą dieną valgydavo žuvį.

Patenkinta naujomis krūtimis

Reta lietuvaitė išdrįsta kalbėti apie krūtų didinimo operaciją, tačiau manekenė Violeta Repčenkaitė apie tai prabilo viešai. Tiesa, operacija jai buvo padaryta motinos tuomet dar vadovaujamoje klinikoje.

V.Repčenkaitė ant Vilniaus grožio terapijos ir chirurgijos klinikos operacinio stalo gulėsi be baimės. Vilnietė tikėjo sėkme. Jos krūtinė padidėjo nuo 84 cm iki 90 cm, ir apie tai Violeta visiškai nesigėdija pasakoti.

Moteris yra teigusi, kad kita diena po operacijos buvo sunki. „Jaučiau tempimą krūtinės ląstoje. Bet priėmiau tai natūraliai. Tiesą sakant, dabar jau pamiršau neigiamus dalykus. Kurį laiką negalėjau gulėti ant pilvo, aukštai kelti rankų, mėnesį nevairavau mašinos. Tikrai stengiausi save pasaugoti“, – atvirai kalbėjo manekenė.

Moteris nuo šiol parduotuvėje nesidairo į liemenėles su pakietinimais ir sako esanti patenkinta savo krūtine. Jos vieša išpažintis Lietuvoje kai ką stebino, tačiau užsienyje plastinės operacijos tapo tokiu įprastu dalyku kaip kremai nuo raukšlių.

Operacijoms – trečdalis milijono

Kai kurios garsios aktorės darytis plastines operacijas ryžtasi tuomet, kai ima blėsti jų populiarumas. Primiršta Holivudo aktorė Demi Mūr tikisi, kad chirurgo skalpelis padės atgaivinti jos įstrigusią kino karjerą. Neseniai 40-metė aktorė išleido 380 tūkst. JAV dolerių išvaizdos pagerinimui, daugiausia ankstesnių kosmetinių procedūrų pakartojimui.

Paskalų svetainė internete teigia, kad D.Mūr susimažino savo krūtų implantus, nusiurbė riebalus nuo pilvo, sėdmenų ir šlaunų, įsišvirkštė kolageno į lūpas ir porceliano plokštelėmis padengė dantis.

Be to, buvusi Briuso Viliso žmona pasisamdė mitybos specialistą, trenerį, jogos instruktorių ir kikbokso trenerį, kurie padės jai atgauti prarastą formą.

Politikas stebuklingai atjaunėjo

Plastinės operacijos nesvetimos ir garsiems politikams. Šiemet stebuklingai atjaunėjo 67 metų Italijos ministras pirmininkas Silvijas Berluskonis. Paaiškėjo, jog jis ryžosi plastinei operacijai. Kaip laikraščiui „La Stampa“ sakė vienas jo asmeninių gydytojų, premjerui buvo „atlikta nedidelė kosmetinė operacija akių srityje“.

Anot pranešimų, S.Berluskonis savo išvaizda susirūpino po to, kai buvo pagaminti bandomieji plakatai būsimiems rinkimams į Europos Parlamentą.

S.Berluskonį operavo „garsus Paryžiaus chirurgas“. Tačiau neaišku, kada ir kur operacija buvo atlikta. Italijos premjeras, be to, numetė kelis kilogramus.

S.Berluskonis teigia daręs malonę savo žmonai. „Aš dvi savaites nevalgiau nieko, išskyrus proteiną. Po to per pietus mėgaudavausi tik makaronais, vakarais – tik mėsa arba žuvimi“, – pasakojo S.Berluskonis. Jis pasidžiaugė vėl galįs tilpti į 1992 metais nešiotus kostiumus. Daugelis tvirtino, kad ministrui pirmininkui riebalai buvo paprasčiausiai nusiurbti.

S.Berluskonis garsėja kaip vienas labiausiai savo įvaizdžiu besirūpinančių Italijos politikų.

Plastinių operacijų auka

Jungtinės Valstijos garsėja plastinės chirurgijos aukomis, garsiausia jų – dainininkas Maiklas Džeksonas. Nors iki šiol muzikantas yra pripažinęs, kad darėsi tik dvi nosies operacijas, Amerikos žurnalas „The Globe“ įsitikinęs, kad popkaraliui nosis buvo koreguota mažiausiai septynis kartus, maždaug tris kartus tiek – kitos kūno vietos. Paskutinė operacija, kuri atlikta atlikėjui, – nosies koregavimas, būtinas, kad dainininkas galėtų kvėpuoti.

„Buvau pritrenktas, kai jį pamačiau. Visas jo veidas atrodė visiškai kitaip nei iki šiol, – sakė liudytojas. – Kai geriau įsižiūrėjau, pastebėjau, kad jo nosis tapo platesnė. Atrodė, kad jis laimingas galėdamas pademonstruoti naująją savo nosį“.

M.Džeksono nosį išstudijavęs plastinės chirurgijos specialistas daktaras Brusas Nadleris yra sakęs, kad popkaraliui turėtų būti sunku per ją kvėpuoti. „Jo šnervės labai siauros, todėl jis turėtų kvėpuoti per burną, o tai dainininkui būtų labai didelė problema“, – tada sakė gydytojas. Tačiau popkaralius visuomet neigė, kad yra pasidaręs keliolika plastinių operacijų.

Tapo lėle Barbe

Tikra plastinių operacijų auka gyvena Ohajo valstijoje. Viena karšta Barbės gerbėja plastinės chirurgijos klinikoms paklojo nemenką sumelę pinigų, kad taptų panaši į savo pamėgtą lėlę. Sindi Džekson po chirurgo skalpeliu gulėsi 47 kartus, kad virstų gyvu šios lėlės įsikūnijimu.

„Kiek prisimenu, Barbė man buvo pirmasis moteriško grožio etalonas, su kuriuo tapatindavausi. Pamaniau: štai kuo norėčiau būti“, – sakė S.Džekson.

„Kiti žmonės versdavo mane blogai save vertinti ir menkindavo mano savigarbos jausmą. Buvau vadinama „Didele nosimi“, „Storomis šlaunimis“ ir kitais nemaloniais žodžiais, – prisipažino ji. – Norėjau viską pakeisti. Aplinkiniai šaipėsi ne iš vienos mano kūno dalies, todėl nemačiau priežasčių, kodėl turėčiau pakoreguoti tik vienintelį savo bruožą, kai galėjau pagražinti visus“.

Per galybę plastinių operacijų S.Džekson buvo patobulintos akių, nosies, veido formos, papūstos lūpos, pakoreguotas žandikaulis, įdėti skruostų ir krūtų implantai, nusiurbti riebalai, persodintas riebalinis audinys, taip pat atliktos odos šlifavimo ir gydymo lazeriu procedūros.
Vaidas Petrutis

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

2 atsiliepimai į "Garsenybių kūnus koreguoja ir chirurgo skalpelis"

  1. ieva

    O jei as noreciau tapti Kenu? 😛

  2. ANGEL

    tai kvaila……………slamstas………………………………..slamstas ir si svetaine duhiska………………………………………!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👿 8) 👿 👿 👿 😮 😮 💡 😛 😛 😡 😡 👿 👿 👿 👿 👿

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.