Naujos oro Taksi galimybės

ORO TAKSI paslauga – skrydžiai pagal užsakymą nedideliais privačiais orlaiviais – surado savo nišą ir jau įsitvirtino mūsų šalies oro transporto paslaugų rinkoje, – tvirtina bendrovės „Aeroservisas” direktorius Benas Laurinaitis. – Plečiantis tarptautiniams verslo ir kultūrinio bendradarbiavimo ryšiams, ORO TAKSI paslaugų poreikis kasmet auga”.
2004 metais į Tarptautinį Vilniaus oro uostą ir iš jo įvykdyta 1287 nereguliaraus susisiekimo skrydžių, t.y. 30% daugiau nei 2003-iaisiais. Maždaug ketvirtadalį šių skrydžių galima priskirti ORO TAKSI. Iš Lietuvos į kitas šalis buvo skrendama dažniau nei atskrendama į Lietuvą iš užsienio. Aktyviausias mėnuo buvo gegužė, mažiausiai ORO TAKSI skrydžių buvo užsakyta sausį.

Pagrindinė UAB „Aeroservisas” veiklos kryptis – tarptautinių verslo kelionių organizavimas privačiais orlaiviais, tačiau, pasak B.Laurinaičio, pastaruoju metu pastebimai išaugo ir vietinių skrydžių poreikis. Prasidėjus vasaros sezonui, vis populiaresnės tampa kitokio pobūdžio ORO TAKSI paslaugos – apžvalginiai skrydžiai virš įžymių Lietuvos vietovių.

Didėjant atvykstančių į Lietuvą turistų srautui, kelionių agentūros ieško įdomesnių, originalesnių pramogų. Bendradarbiaudama su kelionių organizatoriais, bendrovė „Aeroservisas” siūlo aviacinio turizmo galimybes. Skrydžiai virš Trakų, Kauno marių, Nemuno kilpų turistams palieka neišdilomų įspūdžių ir gražių prisiminimų apie mūsų kraštą.

Apžvalginius skrydžius verslininkai užsako savo įmonės darbuotojams – motyvacijai palaikyti, komandinei dvasiai sustiprinti. Skrydžiai dovanojami ištikimiems verslo partneriams, klientams, svečiams. Organizuojant reklamines kampanijas, įvairias akcijas, apžvalginis skrydis tampa puikiu prizu ir siurprizu.

Nuo šių metų „Aeroservisas”, bendradarbiaudamas su bendrove „Skraidybos mokymo centras”, vienintelis Lietuvoje siūlo komercinius skrydžius moderniu sraigtasparniu „Robinson” R-44 (pagamintas 2004 metais). Sraigtasparnis naudojamas specialiesiems aviacijos darbams įvairiose ūkio šakose. Su „Robinson” R-44 vykdomi elektros linijų, dujotiekio trasų ir kitų objektų stebėjimo bei inspekcijos darbai. Jis tinka termovizinei, topografinei informacijai fiksuoti, patruliavimui ir paieškai, skubiam organų pervežimui ir kitiems aviacijos darbams. „Robinson” R-44 užsako filmų ir vaizdo klipų kūrėjai, fotografai. Organizuojami ir pramoginiai-apžvalginiai skrydžiai virš Vilniaus bei Trakų.

„Aeroservisas” organizuoja ORO TAKSI skrydžius nedideliais dvimotoriais lėktuvais – Cessna 421B „Golden Eagle”, Mitsubishi Mu-2 „Marquise” ir kt. Kai skristi norinčių yra daugiau, naudojami L-410UVP-E, SAAB 340B, labai svarbiems asmenims (VIP) į dangų keliami reaktyviniai verslo klasės Lear Jet 60, HS-125-800 „Hawker” ir pan. Visi „Aeroserviso” siūlomi orlaiviai atitinka ES keliamus reikalavimus keleiviams vežti.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.