„Samsung Ultra Edition“ serijoje – ploniausias HSDPA telefonas

„Samsung Electronics” pristatė rinkai ploniausią HSDPA mobilųjį telefoną slankiuoju dangteliu. Naujasis „Ultra Edition 13.8″ (Modelis: SGH-Z720” yra 13,8 mm storio.

Grakštaus dizaino įrenginyje integruota padidintos spartos duomenų perdavimo sistema (High-Speed Downlink Packet Access, HSDPA) duomenis perduoda 1.8 MB/s greičiu – šešis kartus sparčiau nei 3G UMTS technologija. Todėl „Samsung Ultra Edition 13.8” (Z720) vartotojas gali naudoti daugiau programų bei patogiau peržiūrėti vaizdo įrašus.

„Ultra Edition 13.8″ (Z720) sveria tik 80 gramų, tai yra itin mažai HSDPA sistemos įrenginiui. Kitas šio mobiliojo telefono pranašumas – 3 megapikselių kamera su automatinio fokusavimo funkcija. Bendras telefono dydis nėra labai mažas – 104.5 x 51.3 mm, todėl telefone integruotas platus 2,1” QVGA ekranas. Tokiame ekrane patogu naudotis WAP 2.0 ir HTML naršymo galimybėmis.

Siekiant išnaudoti visas 3G galimybes, „Ultra Edition 13.8” mobiliajame telefone integruota ir antra kamera, skirta vaizdo skambučiams. Patogi dokumentų rodymo funkcija, balso įrašymo galimybė ir PIM net ir labiausiai užsiėmusiam vartotojui padės įveikti užgriuvusią darbų laviną.

„Ultra Edition 13.8” telefone yra microSD išorinė atmintis, Bluetooth® ir USB jungtis. Įrenginyje įdiegti naujausios „Samsung” uGo ir uTrack funkcijos. uGo sąveika automatiškai nustato mobiliojo telefono naudotojo lokaciją: parodo miesto planą, ir tikslų paros laiką. Sąveika uTrack atsiunčia SMS žinutę nurodytais kontaktais, jei SIM kortelėje bandoma padaryti pakeitimų, ir praneša telefono buvimo vietos koordinates – tai labai naudinga telefono vagystės atveju.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , .

2 atsiliepimai į "„Samsung Ultra Edition“ serijoje – ploniausias HSDPA telefonas"

  1. Gedas

    Na nežinau, atrodo labai patraukliai, tik idomu ar jau pasirodes rinkoje jisai, kokia jo kaina ir taip toliau. Žiūrėjau http://www.vodafone.ie , tai tenai dar nėra jo pirkt, bet sunekantrumu laukiu, kada galėsiu jį išmėginti 🙂

  2. mergajte

    idomu kokia sio telefono kaina? ir ar per ji imanoma klausytis puikios kokybes muzika?? kas zn malonekit atsakyti 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.