Kaip tapti patrauklesnei

Didžiosios Britanijos psichologai atliktame tyrime teigia, kad patrauklumo paslaptis – priversti žmones jums šypsotis.

Eksperimentai Aberdino universitete parodė, kad mums žmogus atrodo patrauklus, jeigu matome, kad jam šypsosi priešingos lyties atstovai.

Bandymai parodė, kad tam, kaip mes vertiname aplinkinius, įtakos turi dėmesio, kurio žmonės sulaukia iš kitų, kiekis. Eksperimento metu moterims vyrai atrodydavo patrauklesni, jeigu jos žiūrėdavo nuotraukas, kuriose tiems vyrams šypsojosi kitos moterys. Psichologai mano, jog ir vyrai reaguoja taip pat. Galima spėti, kad abi lytys nesąmoningai atsižvelgia į savo konkurentų požiūrį, kai sprendžia apie potencialaus partnerio patrauklumą.

„Todėl, sėdėdamos bare, turėtumėte būti malonesnės visiems, nes jeigu jums šypsosis, tapsite patrauklesnės”, – pabrėžė tyrimo autorius Benas Džonsas. Apie šį tyrimą rašoma Karališkosios mokslinės bendrijos biologijos žurnale.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Moterims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.