Smagus „Naftos-Uni-Laivitės” atsisveikinimas

Triuškinama pergale šių metų Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos (NKL) varžybas baigė absoliuti čempionato lyderė Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės” komanda. Ji užvakar namie be vargo įveikė sostinės „KM-SSK Perlo” krepšininkus.

NAFTA-UNI-LAIVITĖ – KM-SKK PERLAS 112:75 (26:17, 30:13, 28:18, 28:27. Rungtyniavo ir taškus pelnė: „Naftos-Uni-Laivitei” – A. Žymantas (31 min./13 tšk.), M. Runkauskas (30/19), D. Daunys (32/16), E. Dimša (22/19), V. Valančius (24/7), M. Bugys (18/12), D. Vaitelis (14/8), G. Žylė (10/3), S. Galdikas (19/15); „KM-SSK Perlui” – S. Slabačiauskas (39/4), H. Šliogeris (29/15), Š. Šliogeris (35/19), Š. Kulevičius (37/20), R. Pulkauninkas (32/13), R. Suginas (28/4).

Traumos gerokai išretino abiejų komandų gretas. Tačiau, sprendžiant iš to, kad vilniečiai į Klaipėdą atvyko tik šešiese, jie problemų turėjo daugiau nei „Nafta-Uni-Laivitė”.

Klaipėdiečių pranašumas per šį susitikimą buvo didžiulis. Jie trečiame kėlinyje pirmavo net 40 taškų skirtumu ir mėgavosi žaidimu. Žiūrovų akis malonino M. Bugio tolimi metimai per paskutines antro ir ketvirto kėlinių sekundes, įspūdingas M. Runkausko kamuolio dėjimas į krepšį trečiame kėlinyje (asistavo A. Žymantas) bei kovingas S. Galdiko žaidimas.

Šįsyk Klaipėdos ekipos treneris D. Ubartas leido ilgiau parungtyniauti ir atsarginiams žaidėjams. Jaunasis G. Žylė užvakar gavo pažaisti 10 minučių ir rezultatų švieslentėje uždegė skaičius 101:65, pataikydamas tritaškį metimą.

Taigi „Naftos-Uni-Laivitės” krepšininkai smagiai iki kitų metų atsisveikino su savo žiūrovais, padovanodami jiems daug malonių akimirkų.

Per paskutinį šiais metais NKL čempionato turą šeštadienį buvo užfiksuota ir viena staigmena: I grupės autsaideris Kauno „LKKA-Atletas” savo aikštelėje rezultatu 91:88 (22:24, 25:18, 26:22, 18:24) nugalėjo NKL čempionę Vilniaus „Akademijos-MRU” ekipą.

Kitų užvakar vykusių NKL čempionato rungtynių rezultatai: Šilutės „Šilutė” – Anykščių „Puntukas-Jarimpeksas” 86:93, Joniškio „Delikatesas” – Kauno „Žalgiris-A. Sabonio KM” 90:106, Kauno „Hermio projektai-KKM” – Prienų „Rūdupis” 84:79, Pasvalio „Pieno žvaigždės” – Jonavos „SK Dextera” 62:78, Pakruojo „Meresta” – Druskininkų „Druskininkai” 92:75, Tauragės „Bremena-KTU” – Alytaus „Alytus” 96:103.

NKL pirmenybėse šiemet liko sužaisti vienerias atidėtas rungtynes – gruodžio 20 d. vyks „Bremenos-KTU” ir „LKKA-Atleto” susitikimas.

Dabar NKL čempionate iki sausio 11 dienos yra skelbiama pertrauka. Tačiau „Naftos-Uni-Laivitės” vyrai atokvėpį turės tik nuo šio savaitgalio. Mat jų gruodžio 23 dieną dar laukia Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyro IV etapo rungtynės išvykoje su Kauno „Žalgiriu”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .