Kaune – tragiškų incidentų virtinė

Pareigūnai tiria įtariamą buvusio policijos darbuotojo savižudybę, žiaurių plėšikų siautėjimą Kauno rajone ir mįslingą prokurorės sumušimą

Kauno Žaliakalnio policijos komisariato (PK) darbuotojams vakarykštė diena prasidėjo itin nemaloniai. Vos atėję į darbą jie rado buvusio bendradarbio lavoną peršauta galva.

Piktnaudžiavo alkoholiu

1967-aisiais gimęs vyras policijoje nedirbo jau daugiau kaip mėnesį, bet į buvusią darbovietę vaikščiojo nuolat, nes vis dar buvo neperdavęs materialinių vertybių. Kodėl ši procedūra užtruko, neaišku, tačiau jokie daiktai, kaip tvirtinama, iš komisariato nebuvo dingę.

Žaliakalnio PK viršininko pareigas laikinai einantis Sergejus Kalinkinas pasakojo, kad 11 metų komisariate ūkvedžiu dirbęs vyresnysis postinis Audrius Morkūnas buvo atsakingas už radijo ryšio priemones. Neoficialiai teigiama, jog pastaruoju metu vyriškis smarkiai piktnaudžiavo alkoholiu. Vykstant tarnybiniam patikrinimui dėl girtavimo darbo vietoje Morkūnas dar kartą pastebėtas apsvaigęs. Tuomet jam nustatytas vidutinis girtumas. Lapkričio 2 dieną Morkūnas buvo atleistas iš pareigų už darbo drausmės pažeidimus. Ar šis faktas susijęs su vyro mirtimi, kol kas neaišku.

LŽ žiniomis, buvęs pareigūnas turėjo šeimą, augino 2 vaikus. Šalia Morkūno lavono rastas savigynai prieš kelerius išduotas pistoletas „Baikal“. Nors tiriamos įvairios įvykio versijos, viena realiausių – savižudybė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jį atlieka Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai. Tyrimui vadovauja Kauno miesto apylinkės prokuratūra.

Siautėjo plėšikai

Tai ne vienintelis incidentas, šiomis dienomis supurtęs laikinąją sostinę. Sekmadienio vidurnaktį per plėšimą Kauno rajone pagrobta didelė suma pinigų. Naujasodžio kaime penki kaukėti plėšikai išlaužė vieno namo durų spyną ir taip pateko į vidų. Įsibrovėliai namo savininkus, 45-erių verslininką ir metais jaunesnę jo žmoną, surišo ir daugiau kaip tris valandas kankino. Neoficialiais duomenimis, norėdami sužinoti seifo šifrą nusikaltėliai plaktuku daužė šeimininkams kojų pirštus, grasino juos pragręžti elektriniu grąžtu. Išgavę kodą įsibrovėliai pagrobė apie 12 tūkst. JAV dolerių, 6 tūkst. eurų, 7 tūkst. litų ir įvairių juvelyrinių dirbinių. Name, į kurį įsiveržė plėšikai, buvo įrengta signalizacija, pastatą saugojo saugos tarnyba.

Pateko į ligoninę

Sekmadienį Kaune sumušta prokurorė. Apie ją pareigūnams pranešė medikai. Pasak Kauno policijos pranešimo, sekmadienį greitosios pagalbos automobiliu maždaug 13.05 val. į klinikas buvo atvežta sumušta Kauno miesto apylinkės prokurorė A.M. Pirminiais duomenimis, į ligoninę 32 metų teisininkė pateko iš namų Šilainiuose. Policija teigia kol kas neturinti duomenų, kur moteris buvo sumušta. Ji medikams sakė, kad tai įvyko ne namie. Dėl šio įvykio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.