„Nusivylusi namų šeimininkė” Eva Longoria kitąmet tekės Prancūzijoje

Vos prieš savaitę apie sužadėtuves paskelbę TV3 pirmadienio kultinio serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė Eva Longoria (31) ir krepšininkas Tony Parkeris (24) jau nustatė sutuoktuvių datą – populiariausią kitų metų dieną tarp viso pasaulio jaunavedžių 2007-ųjų liepos 7-ąją.
Porai artimi šaltiniai praneša, kad sutuoktuvės įvyks romantiškoje pilyje Prancūzijoje, o į šventę, be kitų Holivudo garsenybių, bus pakviestos tik dvi serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ aktorės – dvynukų besilaukianti raudonplaukė Marcia Cross, kuri pirmoji sužinojo apie poros sužadėtuves, ir aktorė Felicity Huffman.
„Aš be galo laimingas. Jau kurį laiką norėjau tai padaryti. Eva labai norėjo tuoktis Prancūzijoje. Tai nuostabi šalis, meilės šalis ir vieta, kuri mums abiem ypatinga. Jai svarbu, kad susituoktume ten“, – sakė laimingas seksualiausios Holivudo moters sužadėtinis.
Tiesa, E. Longoria kol kas mažai kalba apie vestuves – džiaugiasi sužadėtuvėmis ir sako, kad dėl vedybų Prancūzijoje reikės dar pagalvoti, mat tai gali brangiai atsieiti, o pora visus pinigus šiuo metu investuoja į milžiniško namo statybas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.