Šokiai ant parketo baigėsi. Tegyvuoja šokiai ant ledo!

„Lietuvos šokių dešimtukas” vadinamas vienu sėkmingiausių šio sezono nacionalinio kanalo projektu, o reitingai ir populiarumas pranoko net pačių rengėjų lūkesčius. Todėl nuspręsta, kad ant parketo besisukančius žinomus žmones matysime ir kitą rudenį LTV eteryje.

Spėliojama, jog įkvėpti nacionalinio kanalo projekto sėkmės šokdinti scenos žvaigždes ir šou verslo atstovus ant ledo po Naujųjų metų TV3 eteryje ryžosi ir prodiuserinė kompanija „TV pro”, kurios savininkas ir kūrybos direktorius – Kristupas Krivickas. (Ši prodiuserinė kampanija rengia laidas „TV detektyvai” (TV3), „Pagalba SOS” (LNK), „Grožio fabrikas” (LNK). – Autor. past.)

Šių spėliojimų K. Krivickas nepatvirtino ir teigė, jog naujajam projektui jų kompanija ruoštis pradėjo labai seniai. „Dideliam projektui reikia daug darbo, todėl ilgai ir ruošėmės”, – sakė pašnekovas, nepanorėjęs sukonkretinti ilgo darbo laiko prie projekto „Ledo žvaigždės”.

„Lietuvos šokių dešimtuko” prodiuserė Indrė Ciesiūnienė pasakojo, jog dar prieš LTV vadovybei pasiūlant „Šokių dešimtuko” idėją jai buvo kilusi mintis suorganizuoti šokius ant ledo.

„Tačiau tąkart puikiai suvokiau, kad lietuvius nepriversiu apsimauti pačiūžų, juolab kad ne taip paprasta priversti juos ir šokti. Surengti šokius ant ledo man būtų nepavykę – nebūčiau surinkusi žmonių.”

Tąkart paskambinusi Lietuvos čiuožimo federacijos vienai iš vadovių Lilijai Vanagienei, I. Ciesiūnienė išsiaiškino, jog visi profesionalūs šokėjai ant ledo, kurie galėtų dalyvauti projekte, tuo metu gyveno ir dirbo Amerikoje. „Todėl ir pabijojau imtis šokių ant ledo, nes nenorėjau, kad projektas išeitų bet koks.”

Kultūringas projektas

Likus kelioms savaitėms iki „Lietuvos šokių dešimtuko” finalo, rengėjai, peržiūrėdami laidos reitingus, džiūgauja, kad projektas pavyko. Kas lėmė populiarumą? Šokantys garsūs žmonės? „Galbūt, – svarstė I. Ciesiūnienė. – Be to, tai gražus ir kultūringas projektas, sulaukęs populiarumo tarp žiūrovų, turinčių aukštąjį išsilavinimą. Realybės šou žmonėms visada asocijavosi su užkulisiniu gyvenimu – lindimu į miegamąjį, po antklode. O čia – viskas kitaip.”

Paskutinį kartą ant parketo besisukančius žinomus žmones matysime gruodžio 30 dieną 21 val. tiesioginės transliacijos metu. „Planuojame, jog į finalą pateks penkios poros, kurių šokimu gėrėsis kviestiniai svečiai”, – sakė vyriausioji prodiuserė.

Pasak pašnekovės, tikėtina, jog renginio pradžioje šoks Klaipėdos universiteto sportinių šokių kolektyvas „Žuvėdra”. Deja, kol kas šis pasiūlymas nėra konkrečiai suderintas su kolektyvo vadovais. „Renginio metu taip pat šoks ir balerūnas Nerijus Juška, gros Giunterio Pavelo mušamųjų orkestras. Finalinės poros paruoš po keturis šokius ir dvi siuitas – Lotynų Amerikos ir klasikinių šokių.”

Tiesa, vis dažniau apie išpopuliarėjusį ir prie pabaigos artėjantį „Lietuvos šokių dešimtuką” galima išgirsti ir tokius įvertinimus: „atsibodo”, „kiek galima žiūrėti tą patį”, „nesulaukiau pabaigos ir nuėjau miegoti”. Dauguma diskutuojančiųjų ir savo pastebėjimus interneto puslapyje www.lrt.lt/sokiu10/ rašančiųjų akcentuoja kelias nuobodulį keliančias priežastis: vienodos komisijos narių pastabos, dalyvių pervargimas ir nesikeičiančios lyderių pozicijos.

Kyla klausimas, ar trys mėnesiai TV šokių projektui ne per ilgas laiko tarpas? Vyriausioji prodiuserė I. Ciesiūnienė su tuo nesutinka ir savo atsakymą motyvuoja pateikdama aukštus laidos reitingus. „Dėl nuovargio galiu pasakyti, jog profesionalūs šokėjai nėra pervargę ir labai nori dalyvauti kitame projekte. Dalyviai, tarkim Leonas, pavargo, nes neįvertino savo galimybių – niekada nesportavo iki tol, o čia kiekvieną savaitę reikėjo paruošti net po kelis šokius. Be to, amžius, svoris ir ūgis daro savo.”

Darbas su daina ir šypsena

Kitų metų sausio 6-ąją scenos ir šou verslo žvaigždės vėl šoks: tik šįkart parketą pakeis ledas, o LTV televiziją – TV3.

Projekto rengėjai nenoriai atskleidžia įvairias projekto „Ledo žvaigždės” detales. Net ir pačią laidą jie ruošiasi transliuoti ne tiesiogiai; gal tokiu būdu bandys išvengti įvairių trukdžių ir prisitaikyti prie artistų gyvenimo ritmo?

Išplatintame pranešime spaudai rašoma, jog projekte šokti ant ledo sutiko Alanas Chošnau, „Mango”, „Olialia” ir „69 danguje” merginos, Irma Jurgelevičiūtė-Sėlenienė, TV3 realybės šou „Dangus” pora, Daina Bilevičiūtė ir Laima Paksienė, žinoma, jei vyras leis. Laidą ves dainininkė Asta Pilypaitė ir renginių bei TV laidų vedėjas aktorius Dainius Martinaitis.

K. Krivicko teigimu, laidoje turėtų dalyvauti 10-12 porų. „Kol kas neapsiribojame tiksliu skaičiumi. Juk žinote, kaip būna su tais artistais”, – juokėsi pašnekovas.

Projektas „Ledo žvaigždės” kuriamas bendradarbiaujant ir konsultuojantis su Lietuvos čiuožimo federacija. Ledo žvaigždes projekto metu treniruos bene visos Lietuvoje esančios geriausios dailiojo čiuožimo trenerės ir čiuožėjos iš Vilniaus, Klaipėdos ir Elektrėnų. Tarp jų – ir keliskart Lietuvos čempionė, dukart Europos ir kartą pasaulio čempionato dalyvė trylika metų trenere dirbanti klaipėdietė Edita Vomžodienė.

Paklaustas, su kokiais sunkumais rengiant projektą teko susidurti, K. Krivickas neatviravo: „Apie sunkumus aš nekalbu. Jų nebuvo. Dirbome su daina ir šypsena. Todėl viliuosi, jog ši laida žiūrovams bus nuotaikingas šeštadienio reginys.”

Pasak rengėjo, net vertinimą jie bandys padaryti nuotykiu, šou dalimi. „Juk čia – ne čempionatas, todėl ir vertinti šokėjus ant ledo kviesime artistus, politikus, sportininkus, žinomus šou verslo pasaulio atstovus. Iš komisijos reikalausime maksimum objektyvumo.”

Už patikusias poras balsuoti galės ir žiūrovai: jiems tai bus siūloma daryti visą savaitę po šeštadieninės laidos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , , , , .

2 atsiliepimai į "Šokiai ant parketo baigėsi. Tegyvuoja šokiai ant ledo!"

  1. Tomass

    Gadina tokia vedeja visa rengini, su savo atgrasanciu zvilgsniu bei manieromis. Tikrai pasirasysiu. http://www.peticijos.com/dl_lnk_oki_projekto_okiai_ant_ledo_vedjos_jankauskaits_ko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.