L.Kleiza – Š.Jasikevičius 9:7

NBA čempionate šeštadienį susitiko komandos, kurioms atstovauja Lietuvos krepšininkai. Denveryje jėgas išmėgino vietos „Nuggets” su Linu Kleiza ir Indianos „Pacers” su Šarūnu Jasikevičiumi.

Antrąją vietą Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupyje užimantis „Nuggets” (10 pergalės ir 5 pralaimėjimai) rezultatu 121:101 (29:26, 36:29, 34:26, 22:20) nugalėjo Rytų konferencijos Centro pogrupio trečiojoje vietoje esančią „Pacers” (9-9).

Beveik 18 minučių žaidęs L.Kleiza nugalėtojams pelnė 9 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei 4 kartus prasižengė. Puolėjas iš Lietuvos prametė tritaškį, pataikė 3 dvitaškius iš 7 ir realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Š.Jasikevičius į „Nuggets” krepšį įmetė 7 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, dusyk prasižengė bei suklydo 5 kartus. Per daugiau nei 22 aikštėje praleistas minutes lietuvis pataikė po 1 dvitaškį ir tritaškį iš 2 bei abu baudų metimus.

Indianos ekipa suklydo 26 kartus, „Nuggets” – 10. Denverio krepšininkai tiksliau mėtė tritaškius (atitinkamai 55 ir 38 proc.). Mačą „Pepsi Center” arenoje stebėjo 19115 žiūrovai.

Prieš dvikovą su Indianos krepšininkais „Nuggets” penktadienį svečiuose 106:92 (28:25, 28:20, 33:22, 17:25) nugalėjo Minesotos „Timberwolves”.

Vos pusantros minutės aikštėje praleidęs L.Kleiza į krepšį nemetė, tačiau atliko rezultatyvų perdavimą. 35 taškus nugalėtojams pelnė K.Entonis.

Tą dieną „Pacers” išvykoje po dramatiškos rungtynių pabaigos 103:105 (28:27, 30:35, 22:22, 23:21) nusileido Sietlo „SuperSonics” klubui.

Pergalę arenos šeimininkams lėmė Luko Rinduro dvitaškis aidint finalinei mačo sirenai.

Š.Jasikevičius į Sietlo ekipos krepšį įmetė 7 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo ir du prasižengė. Per 16 su puse minutės Š.Jasikevičius pataikė vienintelį mestą tritaškį ir 2 dvitaškius iš 3.

Sėkmingiausiai „Pacers” gretose žaidė Alas Haringtonas – 28 taškai.

Pergalę ir pralaimėjimą į savo sąskaitą įsirašė antrąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimantis Klivlendo „Cavaliers” klubas (10-7) su Žydrūnu Ilgausku.

Penktadienį svečiuose „kavalieriai” 106:95 (32:26, 30:26, 17:27, 27:16) nugalėjo Atlantos „Hawks”.

Lietuvis pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo ir 3 prasižengė. Per 29 su puse minutės Ž.Ilgauskas pataikė 4 dvitaškius iš 6 ir 1 baudos metimą iš 2.

Šeštadienį svečiuose Klivlendo ekipa 63:81 (19:23, 10:20, 15:19, 19:19) pralaimėjo Hiustono „Rockets”.

Ž.Ilgauskas vėl surinko 9 taškus ir rezultatyvumu ekipoje nusileido tik L.Džeimsui, pelniusiam 21 tašką. Lietuvis per beveik 31 minutę pataikė 4 dvitaškius iš 12, 1 baudos metimą iš 2, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo ir 5 prasižengė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , , , .