Trečiasis „Dainuokime kartu” projektas

Jau treti metai iš eilės prieš šv. Kalėdas įvairiose Lietuvos vietose koncertuoja vis nauji projekto „Dainuokime kartu” atlikėjai

Projektą rengia Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas bei fondas „Consummo”. Projekte jaunieji atlikėjai dainuoja su patyrusiomis scenos žvaigždėmis. Kaip pasakojo projekto vykdėjas prodiuseris Artūras Povilaitis, „Dainuokime kartu” rengiamas jau trečius metus. 2004 m. vaikai iš p.Almos Adamkienės fondo remiamų Lietuvos kaimo mokyklų surengė 16 koncertų visoje Lietuvoje ir dainavo kartu su Linu ir Simona, Džordana Butkute, „Mokinukėmis”, ŽAS, YVA, Gintare, Erica ir SKAMP, Rosita Čivilyte bei kitais žinomais atlikėjais. Vaikai turėjo galimybę patys kurti žodžius ir muziką, interpretuoti.

2005 m. buvo pastatytas miuziklas pagal garsaus danų pasakų kūrėjo Hanso Christiano Anderseno pasaką „Kiekvienam savo vieta”. Kuriant šį projektą, kaip ir pirmąjį kartą, muziką ir tekstus kūrė vaikai, prodiuseris tik aranžavo. Miuzikle kartu su vaikais dalyvavo žinomi atlikėjai – Jurga Šeduikytė, Hokšila, Andre Zappa, Lukas Pačkauskas, Svaras iš grupės „G&G Sindikatas”.

2006 metų tema – „Kalėdinės dainos”. Jau antri metai į projektą įtraukiami ne tik dainuojantys, bet ir grojantys vaikai, šiais metais bus atlikėjų ir iš kitų šalių, o gros LRT orkestras, vadovaujamas Jaroslavo Cechanovičiaus.

Renginio organizatoriams smagu stebėti mūsų šou atlikėjų nuostabą, kad su vaikais taip smagu dirbti, kad jie tokie kūrybingi. Ir vis tik šiame projekte svarbiausia ne muzikinis rezultatas, esmė – ne koncertas, esmė – edukacija. Dešimt dienų vaikai padirbėję su scenos žvaigždėmis, pramoksta kaip scenoje elgtis, tampa drąsesni. Atsiranda galimybė išgirsti, kas yra muzika, kai pats esi atlikėjas, o ne žiūrovas. Dalyvaujantys projekte kaimo mokyklų vaikai gauna impulsą , motyvaciją mokytis muzikos ir jei net netaps gerais atlikėjais, jie išmoks suprasti muziką, vertinti atlikėjų darbą.

Šias metais su vaikais dainuos Linas ir Simona, Hokšila, Alanas Chošnau ir kiti atlikėjai. Jau akivaizdu, kad ir į šį projektą įdedama daug meilės ir energijos, tikimasi, kas jis bus puikus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , .

1 atsiliepimas į "Trečiasis „Dainuokime kartu” projektas"

  1. Evaldas

    Simona bukime kartu 😳 💡

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.