Diagnozė pagal spalvą

Kiekvienas iš mūsų turi savo mėgstamas spalvas. Jos paprastai dominuoja drabužiuose ir buityje. Pasirodo, kad mėgstamos spalvos ne tik atskleidžia mūsų charakterį, bet ir iškelia aikštėn, kokiomis ligomis mes linkę sirgti. Įrodyta, kad mūsų emocijas ir spalvų suvokimą valdo ta pati smegenų dalis. Taigi, kokios ligos gresia tiems, kurie dažnai renkasi tą pačią spalvą.

Mėlyna: visos ligos nuo nervų

Mėlynos spalvos atspalvius paprastai mėgsta geranoriški žmonės. Jie vengia konfliktų, nes labai jautrūs stresams. Harmonija ir ramybė – toks jų credo! Dažnai tai silpnavaliai žmonės, turintys potraukį alkoholiui ir linkę į nutukimą.

Žalia: pažeidžiama širdis ir skrandis

Žalią spalvą renkasi valingi žmonės, turintys užsibrėžtą tikslą. Jie nori kontroliuoti viską, kas vyksta aplink juos, bet kartu šie žmonės sugeba tramdyti savo emocijas. Toks žalią spalvą mėgstančių žmonių charakteris ir širdies ligos yra priežastingai susiję. Ši spalva gali sukelti širdies spaudimo sumažėjimą. Jei jus labai traukia žaluma, būtinai pasitikrinkite sveikatą, nes žalumos mėgėjai linkę sirgti skrandžio opa, gali būti sutrikusi maisto apykaita, pablogėti regėjimas.

Raudona: pasitikrinkite spaudimą

Raudoną – agresijos spalvą mėgsta impulsyvūs ir veiklūs žmonės, ieškantys gyvenime aštrių pojūčių. Noras visur lyderiauti yra susijęs su nerviniu persitempimu ir chronišku nuovargiu. Pastebėta, kad šią spalvą mėgstantys žmonės dažnai turi padidėjusį kraujospūdį, nes jų gyvenimas labai nervingas. Tarp raudonos spalvos mėgėjų yra daug hipertonikų ir žmonių, pavargusių nuo nervinės įtampos.

Geltona: saugokitės traumų

Šią spalvą dievina ekstremalai. Tai žmonės, primenantys išdykusius vaikus. Aktyviems, žingeidiems ir trokštantiems garbės lengvabūdžiams būdingas paviršutiniškumas. Gyvenime jiems koją pakiša savikontrolės stoka ir kita „lengvabūdiškumo” pusė – traumos bei infekcijos. Paprastai šie žmonės nesirūpina savo sveikata. Jei jums trūksta geltonos spalvos, galbūt jūs linkę sirgti bronchitu ar astma.

Violetinė: prastai su plaučiais ir oda

Pasirinkusieji violetinę spalvą iš gyvenimo per daug nori. Realybė visada pastato juos į vietą. Taip susiformuoja nepasitikėjimas savimi ir neryžtingumas. Tokie žmonės paprastai turi silpnus plaučius, linkę į nervinę astmą ir neurodermitą. Taip pat galima aritmija, arterinio spaudimo padidėjimas, kepenų ligos.

Ruda: nerimas ir sąnarių ligos

Vaikiški kompleksai ir įvairios baimės dažnai kamuoja rudos spalvos mėgėjus. Jie neatsparūs stresams, vengia audringų emocijų, dažnai serga įvairiomis psichikos ligomis. Depresija ir įkyrios būsenos dar ne viskas, juos gali kamuoti sąnarių ir nugaros skausmai.

Juoda: stresas

Protestas prieš egzistuojančią tvarką ir nuolatinė įtampa – tokia yra juodą spalvą mėgstančių žmonių charakteristika. Tai – aistringos ir užsispyrusios natūros, bijančios savo emocijų sprogimo, nes gali sutrikti širdies darbas, išsivystyti kardioneurozė.

Pilka: stiprinkite imunitetą

Jei žmogaus gyvenime daug pilkos spalvos, reiškia jis nori atsiriboti nuo visko. Jam nereikia kitų žmonių dėmesio, nes jis užsiima išskirtinai savais reikalais. Tai – nemėgstantys bendrauti, užtat labai daug dirbantys žmonės.

Nuo mažens jų sveikata silpna, todėl jie dažnai serga peršalimo ligomis. Reikėtų visokiais būdais stiprinti nusilpusį imunitetą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Psichologija su žyma , , , .

3 atsiliepimai į "Diagnozė pagal spalvą"

  1. smalsutė

    labai įdomu.Ačiū.

  2. ske

    nesamone. absurdas.
    man labai idomu, is kokiu saltiniu visa tai tas &#039dienrastis” istrauke..

  3. tikrai

    Tikrai nesamonė, jei visą gyvenimą dievinu geltoną spalvą ir nuo pat vaikystės nemėgstu judrių žaidimų ir čiuožinėjimo ant ledo, nes galiu pargriūt ir žiauriai greitai atsiranda mėlynės… na gal ir tiesa, kad traumų saugotis reikia, bet kad ekstremalams reikia mane priskirti – NESUTINKU

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.