Dienas iki Kalėdų ir Naujųjų TV3 eteryje skaičiuos: Šrekas, Karibų piratai, Ryklys ir garsiausios šalies muzikos žvaigždės

Kiekvieną gruodžio penktadienį TV3 televizija žiūrovams primins – artėja Kalėdos, artėja Naujieji, artėja svarbiausios metų šventės, kai visa šeima susėda prie stalo ir visi būna laimingi, pamiršę bėdas, vieni kitiems dovanoja meilę, šilumą, dėmesį ir daug dovanų!
Iki Kalėdų likus 25 dienoms – pirmąjį gruodžio penktadienį gruodžio 1-ąją – TV3 televizija visą šeimą pakvies į nuotykius su garsiausiais pasaulyje Karibų jūros piratais ir Holivudo chameleonu, dviem „Oskarams“, šešiems „Auksiniams gaubliams“ ir galybei kitų apdovanojimų nominuotu ir apdovanotu aktoriumi Johnny Deppu. „Karibų piratai: juodojo perlo užkeikimas“ – tai pasaulinės šlovės sulaukusi, milijonus žiūrovų į kino sales sušaukusi, turtus ir svarbiausius apdovanojimus bei nominacijas – net po penkias „Oskaro“ ir „BAFTA“ nominacijas, „Auksinio gaublio“ apdovanojimas! – susikrovusi nuostabių vaizdų ir nepakartojamų nuotykių kelionė jūra! Keliaukite drauge su Karibų piratais, kurie jus nugabens į svečius pas patį žaliausią pasaulyje pelkėje gyvenantį žmogėną Šreką!
Jis TV3 žiūrovus į svečius priims likus vos 25 dienoms iki Naujųjų. Net du gruodžio penktadienius iš eilės – gruodžio 8 ir 15 dienomis – TV3 žiūrovai galės mėgautis Šreko, jo draugo asilo, mylimosios princesės Fionos, Batuoto Katino, Princo Nuostabiojo ir puikiai pažįstamų kitų herojų nuotykiais „Oskaru“, „BAFTA“ ir net aštuoniais svarbiausiais animacijos apdovanojimais „Annie“ įvertintoje pelningiausiojo 2001-ųjų JAV juostoje „Šrekas“ ir net dvylika apdovanojimų pelniusiame jo tęsinyje „Šrekas 2“!
Iki Naujųjų likus dešimčiai, o iki Kalėdų vos trims dienoms – gruodžio 22-ąją – TV3 žiūrovų laukia dar viena įspūdinga kelionė į pasaulio praeitį su garsiausiomis Lietuvos muzikos ir scenos žvaigždėmis – didžiausio paramos projekto Lietuvoje „Išsipildymo akcija“ koncertas, kuriam specialius muzikinius, šou ir šokio numerius ruošia akcijos globėja Nomeda Marčėnaitė, Rytis Cicinas, Alanas Chošnau, Violeta Riaubiškytė, Inga Valinskienė, Rūta Ščiogolevaitė, Walters ir Kazha, Aušra Kilkuvienė, Taja, Aurelija Razmarataitė, Mama Rock’n’Roll, Edmundas Kučinskas, Atlanta, Jurga Šeduikytė, Rolandas Janavičius, Evelina Anusauskaitė, Vilija, Mino, Donata, Andrius Rimiškis, Augustė, Sniegė, Mia, Amberlife, Vaidas ir Natas, grupės – „Mango“, „B’Avarija“, „Delfinai“, „Skamp“, „InCulto“, „Yva“, „69 Danguje“, „Mokinukės“, „Sel“, „Kastaneda“, „G&G sindikatas“, „Neo“, „Funky“ ir kiti.
Iki Naujųjų likus vos kelioms dienoms – gruodžio 29-ąją – TV3 žiūrovams dovanos dar vieną visai šeimai skirtą „Šreko“ kūrėjų animacinį šedevrą – septyniems „Annie“, „Oskarui“, „Bafta“ nominuotą žuviuko Oskaro ir ryklio Lenio draugystės istoriją „Visa tiesa apie ryklį“.
„Karibų piratai: juodojo perlo užkeikimas“, „Šrekas“, „Šrekas 2“ ir „Visa tiesa apie ryklį“ – gruodžio 1, 8, 15 ir 29 dienomis 20.15 val. per TV3! „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas – gruodžio 22 dieną 19.10 val. per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.