Nauja “Skype” versija „Mac“ vartotojams leis kalbėtis su 10 žmonių vienu metu ir siųsti SMS žinutes

Pasaulinė interneto komunikacijų bendrovė „Skype“ pristatė naują savo programos bandomąją versiją „Mac“ operacinei sistemai. Beta versija „Skype 2.5 Mac“ pasižymi naujomis galimybėmis – ji leidžia siųsti SMS žinutes ir rengti konferencinius pokalbius su 10 dalyvių vienu metu. Programos patobulinimai ir naujovės dar labiau palengvins „Mac“ vartotojų bendravimą su draugais ir bendradarbiais visame pasaulyje.

Naudodamiesi naująja SMS žinučių siuntimo funkcija, vartotojai galės išsiųsti trumpąją žinutę bet kuriuo mobilaus telefono numeriu į bet kurią šalį.,Tam tereikės pasirinkti „SkypeOut“ adresatą ar mobilaus telefono numerį iš savo pašnekovų pateikiamos asmeninės informacijos „Skype“ kontaktuose.

Naujoje „Skype 2.5 Mac“ padidintas maksimalus konferencinio pokalbio dalyvių skaičius – nuo šiol prisijungti prie pokalbio galės dar devyni žmonės. Užmegzti pokalbį su kitu „Skype“ vartotoju nieko nekainuos, o fiksuoto ir mobiliojo ryšio naudotojai galės prisijungti prie pokalbio, jei jiems bus paskambinta naudojantis nebrangia „SkypeOut“ funkcija.

Naudodamiesi naująja „Skype“ versija, „Mac“ vartotojai taip pat galės pasirinkti, kokius įrenginius jie nori naudoti priimdami skambučius ir skambindami patys. Nuo šiol įmanoma priimti skambučius naudojantis ausinėmis su mikrofonu, o skambinti – su prijungtu telefono rageliu.

Šiomis naujovėmis programa papildyta netrukus po to, kai buvo pristatytą vaizdo skambučių galimybė „Mac“ kompiuteriams skirtoje „Skype“ versijoje. Plačiajuosčiu internetu besinaudojantys vartotojai gali dalyvauti pokalbyje ir pašnekovą matyti „Skype“ lange arba išdidinti jo atvaizdą per visą ekraną.

Kaip ir ankstesnėse versijose, „Skype 2.5 Mac“ vartotojai galės bendrauti su 136 milijonais registruotų „Skype“ vartotojų visame pasaulyje nepriklausomai nuo to, kokia „Skype“ versija ar kokio tipo kompiuteriu jie naudojasi.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.