Muštynės MTV eteryje

MTV koridoriuose, palėpėse ir pakampėse vėl netyla klasikiniai ginčai – kuris laimėtų, jeigu susikautų brusliakas ir stalonė? Diskusijas įžiebė nuo lapkričio 14 d. pradedama rodyti nauja realybės laida „Lemiamas smūgis“ („The Final Fu“), skirta ne tik kovos menų mėgėjams, bet ir visoms tikroms Lietuvos ninzėms.

„Lemiamame smūgyje“ susikauna daugybės skirtingų konfesijų kovos menininkai: Tae Kwon Do atstovai, kapueiros suktukai, Okinawan karate išpažinėjai, kikboksininkai, kempo kovotojai, vušistai… Sąrašas tęsiasi, ir tęsiasi (tik bušido žvėriukų čia nėra). Kiekvieną dieną jie varžosi rungtyse, kur gali pademonstruoti savo sugebėjimus šliaužti, šokti, spirti, laužyti lenteles ir daužyti vienišų žiūrovų širdis. Savaitės finale susitinka stipriausi ir išeina vienas prieš vieną.

„Tie, kurie nebeiškelia kojos virš bambos lygio, eina į „Lietuvos šokių dešimtuką“ šokt arba jį žiūrėt, o šis talentingų raumenų šou, „Lemiamas smūgis“, turėtų patikti žvaliems, energingiems ir hiperaktyviems“, – sakė „MTV Netowrks Baltic“ Programų ir produkcijos vadovas Andrius Serva.

Laida savo pirmąjį suktuką atliks lapkričio 14 d., antradienį, 22:30.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Muštynės MTV eteryje"

  1. marius

    mtv veza 🙂 👿

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.