Vėl Ch. K. Navaras, vėl pralaimėjimas

Barselonos „Winterthur FCB” krepšinio klubo žaidėjas Chuanas Karlosas Navaras ketvirtadienį dar kartą įrodė, kad Kauno „Žalgiriui” jaučia ypatingus „sentimentus”.

Naudingiausiu trečiojo turo vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų krepšininku pripažintas Ch. K. Navaras eilinį kartą buvo pagrindinis pergalės prieš Kauno „Žalgirį” kalvis. Kauniečiai ketvirtadienį namuose C grupės rungtynes „Winterthur FCB” ekipai po labai atkaklios kovos pralaimėjo 86:92 (19:21, 23:22, 23:29, 21:20).

„Žalgiris” ir Europos krepšinio žvaigždžių komandos susitikimo metu demonstravo aukšto lygio žaidimą, kovėsi kaip lygūs su lygiais. Iki varžybų pabaigos likus mažiau nei minutei, kauniečiai nuo priešininkų atsilikinėjo tik 84:86, bei turėjo neišnaudotų komandinių pražangų rezervą, todėl drąsiai prasiženginėjo lygioje aikštėje. Tačiau po žalgiriečio Kirko Penio kirčio per rankas Ch. K. Navarui – arbitras slovakas Petras Sudekas Kauno komandos žaidėjui netikėtai skyrė nesportinę pražangą ir visas rungtynių grožis išgaravo – ispanai realizavo baudų metimus o gavę kamuolį į rankas tempė susitikimo laiką.

„Teisėjai mums nenorėjo leisti pamėginti laimėti šių rungtynių. Nesakau, kad būtume iškovoję pergalę, tačiau šansų turėjome. Arbitrai apsprendė mačo likimą likus minutei iki jo pabaigos. Galėjo sušvilpti paprastą baudą. Kita vertus, žinojome prieš ką žaidžiame ir buvo galima to tikėtis”, – po pralaimėjo nusivylimo neslėpė „Žalgirio” puolėjas Paulius Jankūnas.

Kauno komandai šiose rungtynėse Jonas Mačiulis pelnė 19 taškų, Hanas Motola surinko 18, Tanoka Berdas – 14, P. Jankūnas ir K. Penis – po 12. Barselonos ekipai 31 tašką pelnė Ch. K. Navaras. Jis taip pat privertė varžovus prasižengti 9 kartus ir pataikė visus 10 baudos metimų.

Penktoje C grupės vietoje po šių rungtynių atsidūręs „Žalgiris” kitas Eurolygos rungtynes žais lapkričio 16 dieną svečiuose su Stambulo „Fenerbahce” ekipa.

Kiti ketvirtadienio Eurolygos rungtynių rezultatai: A grupė. Stambulo „Efes Pilsen” – Lemano „Sarthe Basket” 53:64, Maskvos „Dinamo” – Bolonijos „Climamio” 78:73, Pirėjo „Olympiacos” – Sopoto „Prokom Trefl” 97:74 („Prokom Trefl” Donatas Slanina pelnė 19 taškų). B grupė. Zagrebo „Cibona VIP” – Malagos „Unicaja” 87:83 (po pratęsimo). Tel Avivo „Maccabi” – Romos „Lottomatica” 78:65 („Maccabi” Simas Jasaitis taškų nepelnė).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .