„The Real Group“ koncertas pranoko lūkesčius

Vakar kongresų rūmuose nuaidėjo garsios švedų vokalinės „a‘cappela“ grupės „The Real Group“ garsai. Penki atlikėjai savo nuoširdumu ir artistiškumu klausytojus pavergė vos pasirodę scenoje. Su improvizacija ir humoru pristatomas kiekvienas kūrinys bemat sušildė salę. O nuskambėjus pirmiesiems garsams, klausytojus pavergė neįtikėtinas profesionalumas. Stulbinantis balsų valdymas, sugebėjimas imituoti pačių įvairiausių muzikos instrumentų garsus bei neįtikėtini sąskambiai buvo palydimi plojimais ir susižavėjimo šūksniais.

Dvidešimt dvejus metus drauge dainuojantys atlikėjai netruko įrodyti, jog „The Real Group“ – vienas geriausių pasaulio vokalinių „a‘cappela“ ansamblių. Per visą grupės gyvavimo laikotarpį nepasikeitė nė vienas grupės narys. Šios sudėties atlikėjus lietuviai girdi bene paskutinieji. Gruodžio mėnesį grupę paliks Margareta Bengston. Praėjusį mėnesį kompanija EMI išleido šios atlikėjos solinį albumą „I‘m old fashioned“.

„Atlikėjų profesionalumas, sugebėjimas taip šiltai ir maloniai bendrauti su publika bei paprastumas pranoko lūkesčius“ – įspūdžiais apie koncertą dalijosi „Klasikos projektai“ direktorė Audronė Misikonienė.

Susižavėjimo „The real group“ vokalistais neslėpė ir populiarios mūsų šalies džiazo vokalinės muzikos grupės „Jazz Land“ vadovas Artūru Novikas. „Aš šiais atlikėjais susižavėjau 1993 metais, kai pirmąkart pabuvojau jų koncerte. Nenustoju žavėtis ir šiandien“, – emocijomis dalijosi A. Novikas. „Pasiklausyti šių atlikėjų kviečiau ne tik savo mokinius, bet ir jų tėvelius“.

„The real group“ vokalistai prieš koncertą susitiko su A.Noviko vadovaujamos grupės „Jazz Land“ ir vokalinės grupės „Kivi“ mokiniais. Profesionalai maloniai sutiko pravesti meistriškumo pamokas bei pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi.

Dar vienas, paskutinis „The Real Group“ koncertas įvyks šiandien, lapkričio 8 d., Klaipėdos koncertų salėje.

Bilietus dar galima įsigyti visose bilietai.lt kasose ir internetu www.bilietai.lt.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.