„Camouflage”: „Klausytojai pajus mūsų naują jėgą”

Elektroninės popmuzikos romantikai „Camouflage” lapkričio pradžioje koncertu Hanoveryje baigė savo gastroles Vokietijoje ir naujausio albumo „Relocated” programą išvyksta pristatyti į europinį turą. Gruodžio 2 dieną „Camouflage” kartu su specialiais koncerto svečiais „Lemon Joy” surengs koncertą Vilniuje „Forum Palace”.

Rugpjūčio mėnesį išleidę naują studijinį albumą „Relocated” „Camouflage” pirmiausia surengė koncertines gastroles savo gimtojoje šalyje. Lapkričio mėnesį „Camouflage” surengs du pasirodymus Turkijoje – Ankaroje ir Stambule, muzikantai taip pat koncertuos Slovakijos sostinėje Bratislavoje ir Lenkijos mieste Krokuvoje.

Gruodžio pradžioje įvyks „Camouflage” koncertai Rygoje, Vilniuje ir Taline. „Atvykstame gerai praleisti laiką ir norime, kad klausytojams būtų smagu kartu su mumis”, lūkesčiais dalinosi „Camouflage” vokalistas Marcusas Meynas, iš ankstesnio koncerto Vilniuje labiausiai prisimenantis puikų priėmimą, puikią publiką ir skanų maistą. Grupės nariams atmintyje taip pat išlikęs vieno iš „Camouflage” narių Heiko Maile pamestas ir kitą dieną sėkmingai praeivio gatvėje rastas ir grąžintas pasas.

Savo naujausio turo koncertuose „Camouflage” atlieka per dvidešimt kūrinių iš naujausio ir senesnių grupės albumų. Vilniuje įvyksiančiame koncerte nuskambės „Love Is A Shield”, „The Great Commandment”, „One Fine Day”, „Strangers‘ Thoughts”, „Suspicious Love” ir kiti grupės hitai. Grupė sugros ir naujausio albumo singlus – „Motif Sky”, „Something Wrong”, „We Are Lovers”. Scenoje žiūrovai išvys keturis muzikantus – visiems pažįstamą „Camouflage” trijulę Marcusą Meyną, Oliverį Kreyssigą ir Heiko Mailę papildys būgnininkas.

„Koncertai Vokietijoje parodė, kad žmonėms patinka mūsų naujos dainos. Publika labai entuziastiškai nusiteikusi, todėl neabejoju, kad ir kitose šalyse klausytojai pajus mūsų naują jėgą”, sakė Marcusas Meynas. Jo teigimu, Centrinėje ir Rytų Europoje yra daug „Camouflage” gerbėjų, todėl visų pirma grupė suplanavo savo pasirodymus tose šalyse, kurios jiems paliko įspūdį iš ankstesniojo turo. Kitais metais muzikantai numato surengti gastroles JAV ir Pietų Amerikoje.

Kartu su „Camouflage” Lietuvoje koncertuosiantys „Lemon Joy” įvairiuose interviu yra minėję, kad ši vokiečių grupė yra viena iš tų, kurios įtakojo ir pačių „lemonų” kūrybą. „Bendraudami su įvairiais muzikantais dažnai išgirstame, kad mūsų muzika yra juos paskatinusi. Labai malonu žinoti, kad tavo kūryba įkvepia kurti ir kitus”, sakė Marcusas Meynas, nekantraudamas išgirsti ir lietuvių grupės pasirodymą.

Kartu su legendiniais „Camouflage” koncertuosiantys „lemonai” šiais metais po ilgos pertraukos išleido savo naują studijinį albumą „1210” ir jau laimėjo apdovanojimą už geriausią šių metų sugrįžimą. Muzikos kritikai naujausią „Lemon Joy” albumą vadina vienu realiausių pretendentų į geriausio šių metų albumo titulą Lietuvoje. Radijo stočių hitais šiais metais jau tapo trys albumo „1210” kūriniai – „Pirmosios gėlės (Baltoj tyloj)”, „Ne apie mus (Koks pašėlęs tempas)” ir „Ten, kur mylėjau”. Radijo stotis jau pasiekė ir naujausia „Lemon Joy” daina – „Arčiau”.

Bilietais į „Camouflage” ir „Lemon Joy” koncertą prekiaujama „Bilietai.lt” ir „Forum Palace” kasose.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.