Jūrų liūtas sužalojo trenerį

Lietuvos jūrų muziejuje augintis Kalifornijos jūrų liūtas Henris įkando į ranką naujajam savo treneriui. Tai ne pirmas nuo muziejaus gyvūnų nukentėjęs darbuotojas.

Užvakar į Klaipėdos ligoninę pats kreipėsi Lietuvos jūrų muziejaus treneris Sigitas Safonovas. 27 metų amžiaus vaikinas, dėl kąstinės dilbio žaizdos paguldytas į Traumatologijos skyrių, medikams pasakojo, kad jam įkando jūrų liūtas.

S. Safonovui buvo atlikta operacija, nes baimintasi, ar nepažeistas nervas. Jūrų liūtas ranką iš abiejų pusių iltiniais dantimis sužalojo taip, kad buvo kliudytas kaulas.

Apie šį įvykį medikai pranešė policijai. Teisėsaugininkai juokauja, kad ikiteisminis tyrimas tikriausiai nebus pradėtas – esą jūros liūto į areštinę neuždarysi.

Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė nebuvo linkusi sureikšminti šio įvykio – neva dirbant su laukiniais gyvūnais visko apsitaiko.

„Taip, treneriui įkando Kalifornijos jūrų liūtas Henris. Tačiau nieko baisaus neatsitiko. Tą man patvirtino ir medikai – jie tikino, kad Sigitą ligoninėje paliko tik dėl viso pikto“, – sakė O. Žalienė.

Anot ketverius metus muziejuje dirbančio S. Safonovo, nelaimė įvyko užvakar, apie 16 val., maitinant gyvūnus. Anksčiau jis dirbo su delfinais, neseniai pradėjo rūpintis ir jūrų liūtais.

„Kai tik galėsiu, vėl grįšiu į darbą. Visai nebijau – toks jau trenerių darbas vaikščioti su randais“, – juokavo nukentėjusysis.

Pernai liepos 31-ąją per delfinariume vykusį pasirodymą nukentėjo 21 metų Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto 4 kurso studentė Olga Ivanova. Merginai į koją įkando delfinas Argas. Medikai klaipėdietei diagnozavo dešinės pėdos kąstas-plėštas žaizdas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Jūrų liūtas sužalojo trenerį"

  1. katytė

    gyvūnai dažnai būna nenuspėjami . 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.