Ateity pasaulį valdys gražuoliai ir pabaisos

Tolimoje ateityje socialinė nelygybė žmoniją padalins į dvi grupes. „Elitiniai“ palikuonys, ženkliai besiskiriantys nuo žemesnės klasės, bus aukšto ūgio, kūnas bus laibas, sveiki, gražūs, sportiški ir kūrybingi. Kita žmonijos dalis bus kvaila, išsigimėliška, kiek primenanti Goblinus. Tokias išvadas pateikė Londono ekonomikos mokyklos daktaras Oliver’is Curry, du mėnesius tyrinėjęs žmogaus vystymąsi.
Jo teigimu, po 100 tūkstančių metų, žmonija bus arba „daili“ arba „išsigimėliška“. Žmonės pavirs į aukštaūgius gigantus, siekiančius 210 cm. Ir gyvens jie maždaug apie 120 metų.
Vyrų bruožai bus gerokai dailesni, labiau simetriški, kūnas sportiškesnis, balsas kiek žemas, bet švelnus. Moterys bus taip pat dailesnės, kūnas, veido bruožai bus švelnesni, veido oda šviesesnė. akys žavės savo gilumu ir skaidrumu.
Kaip mano mokslininkas, nebus rasinės ar išvaizdos nelygybės. Žmonės pavirs į vieną kiek tamsesnio gymio rasę.
Jis teigia, kad šioje situacijoje yra ir neigiamoji pusė. Sugadinti įvairių technologijų, žmonės gali tapti naminiais gyvūnais. Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai išblės kartu su jausmais, tokiais kaip meilė, simpatija, pasitikėjimas, pagarba. Žmonės nustos rūpintis vieni kitais.
Priklausomybė nuo įvairių medikamentų, produktų, sukels organizmo imuniteto silpnėjimą. Ilgaamžiškumas suardys natūralius genus, o iš kartos į kartą bus perduodamos paveldimos ligos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Mokslas su žyma , .

2 Responses to Ateity pasaulį valdys gražuoliai ir pabaisos

  1. pakaruoklis

    nu mane visvien pakars nesuspesiu 👿

  2. Deivis

    na bet is tikro taip nebus del daugelio kytu isradimu! 🙄

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.