Makartnis kovos teisme

Polas Makartnis (McCartney) pažadėjo teisme gintis nuo britų laikraščiuose pasirodžiusių kaltinimų, kad jis naudojo smurtą prieš savo žmoną Heter jų audringos santuokos metu.

„Mūsų klientas aktyviai ir atitinkamai ginsis nuo šių įtarimų“, – sakoma P.Makartnio advokatų „Payne Hicks Beach“ pranešime.

Laikraštis „The Daily Mail“ rašė, jog Heter Mils Makartni teismo dokumentuose, kuriuos pateikė jos advokatai, teigia, kad „eksbitlas“ 2003-iųjų rugpjūtį, kai ji buvo nėščia, dėl klausimo, ar jis rūkė kanapių, griebė jai už kaklo ir pradėjo ją smaugti.

Taip pat teigiama, kad 2006-ųjų balandį P.Makartnis ant žmonos galvos išliejo vyno butelį, paskui šliūkštelėjo ant jos vyną iš savo taurės, o tada „čiupo (žmonos) vyno taurę ir nulaužė ją nuo kojelės“.

Šeimyninių bylų dokumentai Anglijoje paprastai neturėtų būti skelbiami viešai. Heteros Makartni advokatai atsisakė patvirtinti paskelbtų dokumentų autentiškumą, bet jos atstovai sakė, kad ji neatsisako nieko, kas jos vardu teigiama teismui pateiktuose dokumentuose.

Toks pykčio temdomas ketverius metus trukusios santuokos žlugimas Didžiojoje Britanijoje, kur P.Makartnis laikomas nacionaliniu simboliu, aprašinėjamas pirmuosiuose laikraščių puslapiuose.

„Eksbitlo“ advokatai sakė: „Nuo pat santuokos žlugimo seras Polas Makartnis tylėjo ir nekomentavo žiniasklaidos straipsnių, tikėdamas, kad taip geriausia visiems su tuo susijusiems asmenims, ypač – jo vaikams“.

„Mūsų klientas labai norėtų viešai ir detaliai atsakyti į pareiškimus, kuriuos prieš jį neseniai padarė jo žmona ir kurie buvo paskelbti spaudoje, bet jis, paklausęs patarimų, pripažįsta, kad vienintelis tinkamas forumas jo atsakymui į jam pareikštus įtarimus yra dabartinis skyrybų teismo procesas“, – nurodo jo advokatai.

64 metų P.Makartnis ir 38 metų buvusi manekenė H.Mils gegužę paskelbė, kad nusprendė gyventi atskirai, ir dėl nepavykusios savo santuokos, kuri buvo tarp labiausiai aptarinėjamų pramogų verslo pasaulyje, kaltino žiniasklaidos kišimąsi.

„The Daily Mail“ išspausdino teiginius, kad P.Makartnis vartojo draudžiamus narkotikus, smarkiai gėrė, plūdo H.Mils, vadino ją „nedėkinga kale“ ir privertė atšaukti kojos, kurios dalį dar prieš vedybas teko amputuoti po avarijos, operaciją, nes ji trukdė jo atostogų planams.

H.Mils tvirtina, jog P.Makartnis nenorėjo, kad ji krūtimi maitintų jųdviejų dukrą, ir sakė, kad „tai jo krūtys“, rašo laikraštis.

Heteros atstovas Filas Holas sakė, kad ji buvo sukrėsta pamačiusi trečiadienį išspausdintus kaltinimus. „Ji oriai tylėjo. Ji nekalbėjo apie nieką ir tai vis dar yra jos nusistatymas. Ji nieko nekalbės“, – sakė jis televizijai ITV1.

P.Makartnis ir H.Mils skyrybos jau virto viešu mūšiu už visuomenės simpatijas, kovojamu atidžiai stebint žinisklaidai. Sutuoktiniai pasisamdė tuos pačius advokatus, kurie atstovavo garsiausiai šių laikų Didžiosios Britanijos išsiskyrusiai porai – princui Čarlzui ir princesei Dianai.

P.Makartnis gali netekti iki ketvirtadalio savo turto, kuris vertinamas 825 mln. svarų (4,2 mlrd. litų). Tai reikštų maždaug po milijoną svarų už kiekvieną jų santuokos savaitę.

Iš pradžių P.Makartnis ir H.Mils sakė, kad dėl dukters išsiskyrimas bus draugiškas, bet vėliau bulvariniuose leidiniuose ėmė mirgėti straipsniai apie jų išsiskyrimo detales, o sukrečiančias detales apie jos praeitį atremdavo pasakojimai, kaip ji dėl pakeistų spynų negalėjo patekti į šeimos namus.

Trečiadienį teismui pateiktuose dokumentuose taip pat tvirtinama, kad „eksbitlas“ labai pasipriešino, kai vienos kojos neturinti žmona paprašė nupirkti antikvarinę antelę, kad jai nereikėtų naktimis vaikščioti į tualetą.

Tuo tarpu artimas P.Makartnio bičiulis Džefas Beikeris britų laikraščiui „The Sun“ kalbėjo paprasčiau: „Nepatikėčiau ja, net jei ji man sakytų, kad saulė leidžiasi vakaruose, tikrai. Ji nori, kad jos pavardė pasirodytų laikraštyje, ir taip kalba tik tam, kad sulauktų dėmesio“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.