Lapelis laimei

Spalis. Galutinai įsigalėjo ruduo. Vėjas, lietūs, lapai po kojomis… pasilenkite, pakelkite kelis lapelius: bet kuris jų gali tapti tikru talismanu!

Rudeniniai lapai ne tik gražūs – juose daug magijos. Visą vasarą jie gėrė saulės spindulius, kaupė energiją, o dabar pasirengę dosniai dalytis tuo turtu. Nuostabiausia, kad magišku talismanu gali tapti ne tik džiovintas, bet ir nupieštas lapas. Kartais paveikslas, kuriam pavaizduota šakelė, lapai, vaisiai, gali kiek pakoreguoti likimą: atitolinti nelaimę, atnešti sėkmę, padovanoti gerą nuotaiką. Tik su viena sąlyga: toks peizažas turi būti tapytas iš natūros. Tokios pat jėgos turi ir nuotrauka. Svarbiausia – pasirinkti savo talismaną ir namuose jam rasti tinkamą vietą.

Klevo lapas. Ryškiai raudoni ir purpuriniai penkiapirščiai klevo lapai – auksinio rudens įsikūnijimas. Jie nesuteikia vytimo pojūčio – tarsi vėliavėlės plazda rudens pilkumoje. Surinkite pačius gražiausius lapelius – dailius, nesusisukusius, be menkiausios dėmelės. Išdžiovinkite tarp knygos lapų ar tiesiog palyginkite šiltu lygintuvu, prieš tai suvynioję į balto popieriaus lapą. Talismanas paruoštas: jis žada sėkmę, padidina autoritetą, padeda visu balsu pareikšti apie save. Dviem trim klijų lašeliais priklijuokite lapą prie kartono ir pakabinkite ar padėkite rytinėje buto dalyje.

Jūsų šeimoje auga vaikai? Būtina pakabinkite klevo talismaną prieš jų lovelę: jei vos pramerkęs akis vaikas pamatys ryškiaspalvį lapą, diena praeis sėkmingai.

Ąžuolo lapas nuo senų laikų simbolizuoja jėgą, turtus, protėvių palaikymą. Norite, kad bet kokioms gyvenimo audroms užklupus jaustumėtės tvirtai, stengiatės sustiprėti dvasia, svajojate, kad jūsų namai visada būtų kaip sklidina taurė – padarykite džiovintų ąžuolo lapų natiurmortą ir pakabinkite virš laukujų durų. Tamsiai žali lapai pritrauks materialinę gerovę, atbaidys piktąsias dvasias. Vestibiulyje galima pastatyti gilių kupiną vazelę.

Šermukšnis. Šis medis – šeimyninės laimės simbolis, tad jo šakelėmis ir uogų kekėmis galima puošti miegamąjį. Kelias džiovintas šakeles įdėkite į vazelę ir pastatykite lovos galvūgalyje, kad sustiprintumėte santuokos saitus. Tokia puokštė ant virtuvės palangės paprastą vakarienę pavers švente.

Be visa kita, šermukšnis- ir sveikatos medis. Jei prie ligonio lovos stovi vaza su šermukšnio šakelėmis, jis greičiau pasveiksta.

Beržo lapai kaip mažos saulutės niūriais vakarais išsklaido liūdesį, dovanoja viltį. Beržo lapų kompozicija, peizažu su beržų giraite, beržo nuotrauka papuoškite sieną prie rašomojo stalo, vaikų kambarį, koridorių – ir namuose nebeliks vietos kankinamam nuoboduliui.

Kadagio šakelė turėtų puošti šiaurinę buto dalį. Nuo senų laikų kadagys simbolizuoja amžinąjį gyvenimą, jame įkūnyta pergalės prieš mirtį, anapusinio pasaulio šaltį idėja. Štai kodėl to krūmo šakelė taps griausiu talismanu pagyvenusio ar sergančio žmogaus namuose. Beje, kadagys naudingas kiekvienam: jo energetika saugo nuo piktų burtų, atbaido blogį. Turėkite omenyje: kadagį naudinga kabinti tamsiausiuose buto ir kambarių vietose, sandėliuko gilumoje, antresolėse – ten, kur retai įspįsta saulė ir kaupiasi visokia astralinė bjaurastis.

Papartis simbolizuoja sėkmę, kurios žmogus nusipelnė gerais darbais ir mintimis. Jei jums atrodo, kad likimas neskuba atsidėkoti pagal nuopelnus, priminkite jam apie save – paparčiu papuoškite darbo stalą. Paparčio šakelių puokštė jaunos moters miegamajame padės jai greičiau pajusti motinystės džiaugsmus.

Obuolys – irgi senas vaisingumo simbolis. Jei šeimoje nėra vaikų, pasistenkite miegamajame laikyti obuolių pilną vazą. Sieną galima papuošti nuotrauka ar paveikslu, kuriame vaizduojama vaisiais aplipusi obelis.

Riešutmedis – vyrų globėjas. Bet kokia riešutmedžio šakelių kompozicija sustiprins šeimos galvos autoritetą, pritrauks pinigus. Riešutmedžio lapų ir riešutų kompoziciją ar juos vaizduojantį paveikslą patartina pakabinti virš namų šeimininko rašomojo stalo.

Lauro lapai. Jų dedama į sriubas ir marinatus, tačiau retai prisimenama, kad laurų lapų vainiku kadaise buvo dabinami nugalėtojai ir herojai. Paimkite kelis lapelius, vainiko pavidalu suklijuokite ant kartono ir pakabinkite pietinėje buto dalyje, kad jūsų gyvenimas būtų kuo griausias, kupinas klestėjimo ir turtų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.