Kasparaitis pasidovanojo pergalę

Per 34-ąjį savo gimtadienį Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis pirmą kartą šį sezoną atstovavo Niujorko „Rangers“ ekipai. Pirmas penkerias sezono rungtynes gynėjas praleido dėl traumos ir prastos sportinės formos.

Antradienį „Rangers“ namie 4:2 (0:0, 3:1, 1:1) įveikė Niu Džersio „Devils“ ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Kasparaitis aikštėje praleido beveik 17 minučių (16.58), per kurias kartą metė į varžovų vartus, blokavo net 6 priešininkų smūgius ir per pirmą kėlinį „uždirbo“ dvi baudos minutes. Įvarčius nugalėtojams pirmadienį pelnė Aaronas Wardas, Brendanas Shanahanas, Jasonas Wardas ir Martinas Straka.

Per ankstesnes rungtynes Kasparaitis jau buvo parodęs nepasitenkinimą trenerio, kuris vis neleido jam žaisti, veiksmais. Tačiau mačo su „Devils“ išvakarėse „Rangers“ strategas Tomas Renney tvirtino, kad rūpinosi lietuvio sveikata. „Sakau sąžiningai, nemanau, kad galėjau jam leisti žaisti anksčiau, – sakė Renney. – Jis dar turi parako, dėl to abejonių nekyla“.

Kasparaitis dar prieš porą dienų teigė suprantąs, kad nežaidžia, nes komanda laimi (laimėjo primas dvejas rungtynes) be jo. Tačiau vėliau sekė trys pralaimėjimai, ir lietuvis jau nematė priežasčių, kodėl turėtų sėdėti ant atsarginių žaidėjų suolo.

Paaiškėjo, kad kai sugrįžo Kasparaitis, grįžo ir pergalės. „Buvo puiku po mačo čiuožti į aikštės vidurį ir iškeltomis lazdomis padėkoti aistruoliams, – sugrįžimu ir pergale džiaugėsi gynėjas. – Per rungtynes visą dėmesį skyrėme gynybai, ir tai pasiteisino. Kartą buvau pašalintas iš aikštės, bet ta pražanga buvo abejotina. Tačiau pergalė yra pergalė, ir aš ja labai džiaugiuosi“.

3 pergales ir tiek pat pralaimėjimų patyrę „Rangers“ ledo ritulininkai NHL Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje dabar yra antri.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.