Lauko tenisininkai laukia kokybiškų kortų

Panevėžio sporto klubo „Teniso unija” ir Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) organizuotą lauko teniso turnyrą laimėjo šios sporto šakos entuziastas Vladas Matelis – finale įveikė Kęstutį Cimbalą. Trečiąją vietą užėmė Tomas Kirchovas.

Jauniausias varžybų dalyvis 14-metis Mažvydas Gražys iš 14-os turnyre dalyvavusių lauko tenisininkų užėmė aukštą 6-ąją vietą. Mažojo finalo nugalėtoju tapo Jonas Pundzius.

Varžybų organizatoriai teigia, kad iš varžybų dalyvių išgirdo daug padėkos žodžių, tačiau kartu jie išreiškė viltį, kad netolimoje ateityje mūsų mieste atsiras kokybiški teniso kortai ir lauko teniso mėgėjams nebeteks žaisti asfaltu dengtose aikštelėse.

Pateikiame visų turnyro dalyvių užimtas vietas bendroje įskaitoje: 1 – V.Matelis, 2 – K.Cimbalas, 3 – T.Kirchovas, 4 – Mantas Namavičius, 5 – Arūnas Pušnys, 6 – M.Gražys, 7 – Nikolajus Kolčanovas, 8 – Romas Kadys, 9 – J.Pundzius, 10 – Gintaras Finevičius, 11 – Kęstutis Ulevičius, 12 – Mindaugas Varnas, 13 – Gintaras Kirchovas, 14 – Valdas Tumšis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .