Daugės techninių pražangų

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vadovai naujajame sezone nori įvesti taisyklę, jau dabar varančią iš proto krepšininkus. Siekdami sumažinti skundų skaičių, NBA teisėjai nusprendė bausti technine pražanga kiekvieną žaidėją, kuris pasakys bent žodį teisėjo atžvilgiu po švilpuko.

Toks sprendimas iš karto nepatiko dažniausiai gaunančiam technines pražangas krepšininkui Rašidui Volasui (Rasheed Wallace).

„Negi aš negaliu kalbėti su teisėjais, jei esu vienas iš komandos kapitonų? Juk nekalbėsi su jais taip, lyg jie būtų tavo mama ar tėtis. Dabar jie pareiškė, kad „jei ką nors man pasakysi, aš tave nubausiu“. Tačiau aš sugalvosiu būdą, kaip išreikšti savo mintis“, – kalbėjo R.Volasas, pernai užsidirbęs 16 techninių pražangų.

NBA už technines pražangas taip pat baus piniginėmis baudomis – už pirmas penkias technines pražangas žaidėjai turės susimokėti po 1000 JAV dolerių, už kitas penkias – po 1500, už kitas penkias – po 2000, už visas kitas – po 2500. Be to, kiekviena techninė pražanga po penkioliktosios iškart pavirs viena diskvalifikacine pražanga.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

1 atsiliepimas į "Daugės techninių pražangų"

  1. Senis

    Va tai lietuvos krepšininkams įvedus būtų labai faina, nes kartais gėda žiųrėti kaip lietuvos meistrai moko jaunimą derėtis su teisėju. Manau nei vienas teisėjas nenori nušvilpti, visi nori gero gražaus krepšinio, o ne su matais žaidėjų mimikų. O tuo pačiu bereikalo įaudrinami ir žiurovai. Krepšinio federacijai reikėtų irgi apie tai pagalvoti ir kuo greičiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.