NML: R. Ščiogolevaitė įveikė grupę „Gravel“ 3:2

Vakar NML scenoje Rūta Ščiogolevaitė nugalėjo grupę „Gravel“ ir užsidirbo tris pirmus taškus. „Gravel“ teko nusileisti žaviajai atlikėjai ir pradėti savo pasirodymą NML pralaimėjimu.

„Iškovojome du svarbius taškus, o manėme, kad gausime sausai. Bet, tiesą pasakius, prieš kitus atlikėjus laimėti šansų neturime“, – sakė „Gravel“ lyderis Tomas Sinickis.

Pasak Tomo, ypatingai gaila, kad jie pralaimėjo „prieš karaokę“. Taip „Gravel“ lyderis pavadino Ščiogolevaitės dainuotus koverius. „Nebūtų taip apmaudu, jei būtume neatsilaikę prieš jos originalias dainas“, – pažymėjo jis.

Tačiau ši NML kova gali baigtis netikėtai – Tomas pasiūlė Rūtai ką nors sukurti. „Taip jai ir pasakiau – „Aš galiu parašyti jums dainų“. O Rūta apsidžiaugė. „Kad tik neapsigalvotų, – kitą dieną po laidos sakė atlikėja. – Man be galo įdomus Tomo pasiūlymas ir dėl to tikrai susitiksim“.

Pati Rūta sakė taip pat netikėjusi, kad laimės NML dvikovą. „Maniau, kad mano gerbėjai nebalsuoja. Bet pasirodo, kad kartais balsuoja“. Rūta gerai įvertino „Gravel“ pasirodymą, ypač jai patiko eurovizinė „Gravel“ daina „Round and Round“.

Patys „Gravel“ liko labai patenkinti savo visiškai gyvu pasirodymu per LNK. „Mūsų draugai tikino, kad taip gerai mes nebuvome įgarsinti ir nufilmuoti nė vienoje TV laidoje“, – pažymėjo Tomas.

Kovos R. Ščiogolevaitė – „Gravel“ statistika

„Niekada“ (222) – „Aš išpjoviau tavo širdį“ (225)

„I‘m autta love ( 269) – „Easter Song“ (250)

„Melodija“ (489) – When there‘s nothing left (443)

„Taip“ (718) – „Round and Round“ (695)

„I‘ll be there“ (202) – „Burning“ (214)

Kitą savaitę susitiks latvių „Double Faced Eels“ ir Aistė Pilvelytė, kovoje Va Bank pasirodys „Kelio į žvaigždes“ nugalėtojas Andrius Rimiškis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "NML: R. Ščiogolevaitė įveikė grupę „Gravel“ 3:2"

  1. nahuj

    cbb

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.