„flyLAL“ žiemos sezoną siūlys lankstesnes kainas ir naujus maršrutus

Nuo spalio 29 d. didžiausia Lietuvoje keleivių vežėja oro transportu aviakompanija „Lietuvos avialinijos“ pradės skraidyti pagal žiemos skrydžių tvarkaraštį, kuris galios iki 2007 m. kovo 26 dienos. Su prekės ženklu „flyLAL“ rinkoje veikianti oro bendrovė naująjį sezoną siūlys ir palankesnes skrydžių kainas.
„Atsižvelgdami į klientų poreikius didiname žiemos sezonu vykdomų maršrutų skaičių bei siūlome lankstesnes ir vidutiniškai mažesnes skrydžių kainas“, – sakė „flyLAL“ generalinis direktorius Arūnas Griškėnas.
„flyLAL“ keleiviams siūlys daugiau aviabilietų klasių. Dėl to vidutinė jų kaina sumažės apie 3-4 procentais. Tai reiškia, kad daugiau keleivių galės įsigyti jų poreikius atitinkančius aviabilietus“, – teigė aviakompanijos vadovas.
Pasak jo, lyginant su 2005-2006 m. žiemos sezonu, maršrutų skaičius šią žiemą daugėja nuo 14 iki 20.
Bendrovė planuoja pradėti kelis naujus tiesioginius reguliariuosius skrydžius. Iš Vilniaus ji nuo lapkričio 4 d. skraidins į Miuncheną (Vokietija), o nuo lapkričio 23 d. – Šenoną (Airija).
Anot A. Griškėno, Miunchenas pasirinktas kaip populiari žiemos atostogų, slidinėjimo vieta. Maršrutas į Šenoną turėtų palengvinti susisiekimą su gimtine tenykštei lietuvių bendruomenei, o dėl atsirandančio didesnio airių verslininkų susidomėjimo Lietuva gali būti įdomus ir keliaujantiems verslo reikalais.

„flyLAL“ vadovo teigimu, ir žiemą bendrovė išlaikys šią vasarą ypač išpopuliarėjusį maršrutą iš Vilniaus į Stambulą. Į šį oro uostą žiemos sezono metu bus skraidoma 2 kartus per savaitę. A. Griškėno teigimu, Stambulas yra populiari ne tik turistų, bet ženklia dalimi verslininkų skrydžio kryptis, didėja ir šiuo maršrutu pervežamų krovinių kiekis.
Orientuodamasi į Vakarų Lietuvos gyventojų poreikius, „flyLAL“ ir žiemos sezoną skraidins iš Palangos į Hamburgą, Oslą, Amsterdamą ir Dubliną. Kai kuriomis iš šių krypčių skrydžių padaugės.
Žiemos sezoną „flyLAL“ reguliariaisiais reisais taip pat iš Vilniaus skraidins į Amsterdamą, Londoną, Dubliną, Milaną, Frankfurtą prie Maino, Stokholmą, Briuselį, Maskvą, Kijevą, Helsinkį, Paryžių, Barseloną, Madridą (su bendrojo kodo partneriais). Taip pat planuojama intensyvi užsakomųjų reisų programa.
Iš Vilniaus į Vokietijos Bavarijos žemės sostinę Miuncheną „flyLAL“ skraidys 1 kartą per savaitę, į vakarinėje Airijos dalyje esantį Šenono oro uostą „flyLAL“ orlaiviai skris 2 kartus per savaitę. Į Miuncheną ir Šenoną aviabilietai kainuos nuo 200 Lt (į vieną pusę su oro uosto mokesčiais, sudarančiais 50 Lt).
Žiemos sezoną keleiviai gaus progą išbandyti atnaujintą meniu, skrydžio komfortą didins ir estetiniai akcentai – atnaujintas orlaivių interjeras bei naujos skrydžio palydovų uniformos.

Bendrovė taip pat tęsia slaptojo keleivio programą. Pasibaigus vasaros sezonui bus įvertinti gauti rezultatai. Į juos bus atsižvelgiama formuojant nuolat vykdomas mokymų ir kvalifikacijos tobulinimo programas. Numatoma galimybė pratęsti slaptojo keleivio programą ir ateityje.
Kartu su partneriais „flyLAL“ keleiviams suteikia galimybę iš Vilniaus ir Palangos nuvykti į daugiau kaip 700 pasaulio miestų.
Liepą ir rugpjūtį oro transportu Lietuvoje pervežusi daugiausiai keleivių „flyLAL“ planuoja išlaikyti panašius rezultatus. Dėl kryptingų pertvarkymų jau liepą ir rugpjūtį gavusi pelno, bendrovė planuoja pelningą veiklą visą antrąjį 2006 m. pusmetį ir tikisi metų gale ženkliai sumažinti nuostolius.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.