Kūdikių namuose – konfliktas dėl berniuko

Savavališkai iš kūdikių namų savo sūnų trumpam pasiėmusi klaipėdietė Judita skundžiasi, esą jai nebeleidžiama matytis su vaiku.

Tuo tarpu Klaipėdos miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namų darbuotojos sako, jog incidentas, kai moteris visai dienai dingo su jų globojamu vaiku, jas labai išgąsdino.

Judita savo sūnelį į kūdikių namus sako atidavusi dėl laikino gyvenimo sąlygų pablogėjimo.

„Šį gyvenimo periodą savo vaiko negalėjau išlaikyti. Dabar vyras jau susirado darbą, turime normalią gyvenamąją vietą. Savo Tomuką žadame atsiimti spalio 12 dieną“ – pasakojo moteris.

Judita kalbėjo, kad kūdikių namų tvarka ją stebina, nes vaikų prižiūrėtojos neleidžia jai pasimatyti su berniuku ir nors trumpam išsivesti „už tvoros“, nors kitoms mamoms tai esą nėra draudžiama.

„Savo vaiką lankau tikrai dažnai. Atnešu lauktuvių, nuprausiu jį. Vieną kartą Tomą išsivedžiau iš globos namų teritorijos, tai dabar man grasina, kad vaiko apskritai galiu nebeatgauti. Pripažįstu, kad anksčiau padariau nemažai klaidų, bet dabar dėl savo vaiko tikrai stengiuosi“, – kalbėjo Judita.

Klaipėdos miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namų vyr. gydytoja Irena Genytė teigė, kad incidentas su Judita ir jos sūneliu gerokai išgąsdino visą personalą.

„Moteris visai dienai pradingo su vaiku niekam nieko nepasakiusi. Šitaip daryti negalima. Judita turi leidimą lankyti Tomą ir tai daro dažnai. Po šio įvykio prašiau, kad Judita raštu paaiškintų, kodėl dingo su vaiku, ir kol šito nepadarys, negalime leisti jai matytis su juo. Vaiko saugumas šiuo atveju mums svarbiausias“, – kalbėjo I. Genytė.

Vyr. gydytoja teigė, kad Tomą moteris atgaus, kai susitvarkys savo gyvenimą ir įgis nuolatinį būstą ir pragyvenimo šaltinį.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Nuomonė su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.