Madrido „Real“ žvaigždė D.Beckhamas neketina grįžti į Anglijos „Premier“ lygą

Madrido „Real“ saugas ir buvęs Anglijos futbolo rinktinės kapitonas Davidas Beckhamas pareiškė, kad daugiau negrįš į Anglijos „Premier“ lygą.

„Nemanau, kad dar kada nors grįšiu į „Premiership“. Ilgai žaidžiau „Manchester United“ ir tai yra komanda, kurią palaikau ir myliu, tad nemanau, kad galėčiau vilkėti kitos Anglijos futbolo komandos marškinėlius ir žaisti prieš „United“ Old Trafford stadione. Man patinka Ispanijoje“, – sakė D.Beckhamas, Madrido „Real“ kulbe žaidžiantis nuo 2003 metų, kai paliko Mančesterio klubą.

Žaidėjas gali nebevilkėti ne tik Anglijos klubų, tačiau ir nacionalinės rinktinės marškinėlių. Naujasis rinktinės treneris Steve’as McClarenas, parėmęs komandos vairą iš Sveno-Gorano Erikssono, neįtraukė D.Beckhamo į rinktinės sudėtį prieš draugiškas rungtynes su Graikija.

„Pasakiau D.Beckhamui, kad ruošiuosi kai ką keisti, eiti kita kryptimi, tad jis neatsidūrė mano planuose“, – rugpjūtį savo apsisprendimo motyvus atskleidė S.McClarenas. Tačiau strategas neatmetė galimybės dar pakviesti 31 metų saugą į rinktinę.

„Buvau problokštas ir nusivylęs tokiu trenerio sprendimu. Nemaldavau S.McClareno, kad jis pakeistų savo sprendimą, bet tikiuosi, kad ateityje žaisiu savo šalies rinktinėje ir apie karjeros pabaigą joje net negalvoju“, – pareiškė futbolininkas.

D.Beckhamas Anglijos rinktinėje debiutavo pasaulio čempionato atrankos varžybose prieš Moldovą 1996 rugsėjį būdamas 21 metų. Per 10 metų nacionalinės komandos garbę jis gynė 94 kartus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.