„Žalgiris” liko trečias

Kauno „Žalgirio” krepšininkai Prancūzijoje vykusiame keturių komandų turnyre užėmė trečiąją vietą. Per mažąjį finalą Lietuvos vicečempionai 108:93 nugalėjo Monso Eno „Dexios” ekipą iš Belgijos. Pusfinalyje žalgiriečiai 86:95 pralaimėjo prancūzų „Chalon/Saone”. Vakar „Žalgirio” krepšininkai išvyko į Ispaniją.

Kitos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos taip pat dalyvauja draugiškuose turnyruose ir rengiasi rugsėjo 23 dieną prasidėsiančiam 14-ajam LKL sezonui. Į Lietuvą atvykęs Latvijos vicečempionas Rygos „Barons” klubas 67:64 nugalėjo „Panevėžio” krepšininkus bei 75:72 įveikė Kauno „Atletą”. Anykščiuose stovyklaujanti „Šiaulių” ekipa po atkaklios kovos 87:83 palaužė Krivoj Rogo „Krivbas Basket Liuks” komandą iš Ukrainos. Per šį mačą šiauliečiams negalėjo padėti sirguliuojantis Marius Prekevičius, po dviejų operacijų dar neatsigavęs Vaidas Pauliukėnas ir kojos pirštą susižeidęs Mantas Ruikis.

Vakar Marijampolėje pasibaigusiame aštuonių komandų turnyre sėkmingai pasirodė po ketverių metų pertraukos į LKL grįžtanti vietos „Sūduva”. Marijampoliečiai turnyro A grupėje po pratęsimo 86:83 nugalėjo Sumų „Sumychimprom” ekipą iš Ukrainos, 93:89 įveikė Kėdainių „Nevėžį” ir 72:62 privertė pasiduoti Surguto „Universitet” krepšininkus iš Rusijos. „Nevėžis” 84:78 nugalėjo „Sumychimprom”, tačiau 80:105 nusileido „Universitet”. B grupėje Vilniaus „Sakalai” po pratęsimo 87:95 pralaimėjo Dnepropetrovsko „Dnepr” komandai iš Ukrainos, bet taip pat po papildomų penkių minučių kovos 98:95 įveikė Permės „Ural-Great” bei 81:44 sutriuškino Kauno „LKKA-Atletą”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .