5 kanalas transliuos penkioliktąjį Anglijos „Premier“ lygos čempionatą

Rugsėjo 25 dieną naują sezoną pradėsiantis didžiausias regioninių televizijų tinkas „5 kanalas“ žiūrovams paruošė staigmeną. Kaip ir pernai, taip ir šiemet futbolo aistruoliai galės tiesiogiai stebėti Anglijos „Premier“ lygos čempionato kovas. Futbolo savaitgaliai, kurių metu planuojama tiesiogiai transliuoti mažiausiai dvejas rungtynes, per „5 kanalą“ startuoja jau šią savaitę.
Didžiausias regioninių televizijų tinklas „5 kanalas“ transliuos Anglijos „Premier“ lygos rungtynes. Trečiąjį sezoną netrukus pradėsiančios televizijos žiūrovai jau šį savaitgalį matys dviejų Anglijos „Premier“ lygos rungtynių tiesiogines transliacijas. „Anglija yra futbolo gimtinė, o anglų „Premier“ lyga yra pelnytai tituluojama stipriausia pasaulyje“, – sakė „5 kanalo“ generalinis direktorius Linas Ryškus. „Pernai transliuotos rungtynės sulaukė didelio „5 kanalo“ žiūrovų dėmesio, todėl džiaugiamės, kad futbolo aistruoliai galės matyti ir penkiolikto Anglijos „Premier“ lygos čempionato kovas“. Šiemet „5 kanalas“ ketina parodyti dar daugiau rungtynių, nei pernai. Planuojama, kad kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį futbolo aistruoliai matys mažiausiai dvi tiesiogines rungtynių transliacijas. Esant išskirtiniams savaitgaliams, kada tarpusavyje žais stipriausi lygos klubai, rungtynių bus transliuojama daugiau.
Jau šį savaitgalį sporto mėgėjų laukia net trys tiesioginės Anglijos „Premier“ lygos rungtynių transliacijos. Šeštadienį (rugsėjo 16d.) – 17val. „5 kanalas“ tiesiogiai transliuos Liverpulio „Everton“ ir Vigano „Wigan“ klubų dvikovą. Sekmadienį (rugsėjo 10d.) aistruoliai turės išskirtinę galimybę tiesiogiai matyti net dvi rungtynes: 15val. 30min. bus transliuojamas mačas tarp Londono „Chelsea“ ir Liverpulio „Liverpool“ komandų, o 18val. bus rodomas principinės kautynės tarp Mančesterio „United“ ir Londono „Arsenal“ vienuolikių.
Šiandien Anglijos „Premier“ lyga yra viena įtakingiausių sporto pasaulyje. Seniausias tradicijas pasaulyje turinti futbolo lyga ne tik kasmet ženkliai didina gaunamas pajamas, bet ir rūpinasi jaunų talentų ugdymu. Dėl šios priežasties „Premier“ lygoje žaidžia patys geriausi pasaulio futbolininkai ne tik iš Anglijos, bet ir iš kitų pasaulio šalių. Didžioji dalis lėšų gaunama pardavus teises transliuoti futbolo rungtynes per televiziją. Prieš dešimtmetį lygos pajamos už TV transliacijas nesiekė 7 mln. svarų, tačiau jau po poros metų ši suma išaugo iki 44 mln. Remiantis oficialia statistika, anglų lyga per sezoną uždirba net 40 procentų daugiau, nei artimiausia jos konkurentė – Italijos „Serie A“ lyga. Pagal gaunamas pajamas Anglijos „Premier“ lyga konkuruoja tik trims lygoms – amerikietiško futbolo, beisbolo ir NBA.

“ Anglijos „Premier“ lyga per 5 kanalą:

Šeštadienį (rugsėjo 16 d.) 17 val. Liverpulio „Everton“ – Vigano „Wigan“.
Sekmadienį (rugsėjo 17 d.) 15 val. 30min. Londono „Chelsea“ – Liverpulio „Liverpool“.
Sekmadienį (rugsėjo 17 d.) 18 val. Mančesterio „United“ – Londono „Arsenal“
Sekmadienį (rugsėjo 17d.) 23val. 30min. Anglijos „Priemer“ lygos apžvalga

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.