Po pergalės – kalbos apie pasitraukimą

Po automobilių lenktynių „Formulė – 1” Italijos didžiojo prizo (GP) etapo čempionate intriga išaugo iki maksimumo – pagrindinius pretendentus į čempiono titulą skiria vos du taškai.

„Ferrari” gimtinėje po lenktynių plevėsavo raudonos šios komandos vėliavos – Imolos trasoje vykusias lenktynes laimėjo „Ferrari” pilotas, septyniskart pasaulio čempionas Michaelis Šumacheris. Jis 53 ratus įveikė per 1 val. 14 min. ir 51,975 sek. Vokietis 8,046 sek. aplenkė „McLaren” bolidą vairuojantį Kimį Raikoneną. Trečias liko puikiai startavęs „BMW Sauber” pilotas Robertas Kubika, nuo nugalėtojo atsilikęs 26,414 sek. Lenkas

Etapo laimėtojas gali lengviau atsikvėpti – pagrindinis jo konkurentas Fernandas Alonsas nepelnė nė taško – jo vairuojamas bolidas „Renault” iki varžybų pabaigos likus 10 ratų sugedo ir pilotas lenktynių baigti negalėjo.

Surinkęs 106 taškus M. Šumacheris nuo M. Alonso atsilieka vos dviems taškais ir, iki čempionato pabaigos likus 3 etapams, turi gerus šansus aštuntą kartą tapti pasaulio čempionu.

Po lenktynių M. Šumacheris pranešė apie savo pasitraukimą iš „Formulės-1” lenktynių. Vokietis jose lenktyniavo nuo 1991 metų. Vakar „Ferrari” komandai iškovojęs 90-ąją pergalę M. Šumacheris sumušė visus „Formulės-1” rekordus. M. Šumacherio vietą „Ferrari” užims K. Raikonenas.

Kitas lenktynių etapas vyks spalio 1 dieną Kinijoje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .