Žymos archyvas: umacheris

Didysis lenktynininkas po žmonos padu

Baigęs savo sportinę karjerą septyniskart pasaulio čempionas lenktynėse „Formulė-1” Michaelis Šumacheris jau tapo istorija. Daugiau nei dešimtmetį sportininką persekioję paparacai taip ir liko it musę kandę: jokio kompromato jiems išgauti nepavyko. Intriguojančią „paslaptį” sportininkas atskleidė … Skaityti toliau

Čempionas – F. Alonsas, liaupsės – Šumiui

Užvakar Brazilijos didžiojo prizo (GP) etapo varžybomis baigėsi šių metų automobilių lenktynių „Formulė-1” čempionatas. Jo nugalėtoju antrus metus iš eilės tapo „Renault” pilotas ispanas Fernandas Alonsas, tačiau jis po varžybų nesulaukė tiek dėmesio, kiek karjerą … Skaityti toliau

91-oji Šumio pergalė

91-ą pergalę per savo karjerą „Formulės-1” lenktynių pasaulio čempionatų etapuose sekmadienį iškovojo septyniskart pasaulio čempionas 37 metų vokietis Michaelis Šumacheris („Ferrari”) ir tapo šio sezono lyderiu bendroje pirmenybių įskaitoje. Sekmadienį Vokietijos lenktynininkas laimėjo Kinijos „Grand … Skaityti toliau

Po pergalės – kalbos apie pasitraukimą

Po automobilių lenktynių „Formulė – 1” Italijos didžiojo prizo (GP) etapo čempionate intriga išaugo iki maksimumo – pagrindinius pretendentus į čempiono titulą skiria vos du taškai. „Ferrari” gimtinėje po lenktynių plevėsavo raudonos šios komandos vėliavos … Skaityti toliau