A.Sireika: žaidimas gerėja

Po pergalingų rungtynių su Australijos komanda surengtoje spaudos konferencijoje Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Antanas Sireika pasidžiaugė, kad krepšininkai vis geriau supranta vienas kitą, rašoma rinktinė.lt.

„Kaip ir po kiekvienų rungtynių šiame pasaulio čempionate, taip ir šiandien, galiu pasakyti, kad Lietuvos komandai netrūksta kovingumo ir noro laimėti. Žaisdami su australais atlikome daug keitimų, manevravome sudėtimi, tačiau, laimei, žaidimas neišsiderino. Žaidėjai vis geriau supranta vieni kitus. Aišku, kad ir šiandien buvo blogų atkarpų, tačiau didžiąją rungtynių dalį komanda žaidė taip, kaip norėjome mes“, – kalbėjo rinktinės strategas.

Kol kas geriausias savo rungtynes pasaulio čempionate sužaidęs puolėjas Robertas Javtokas:

– Kaip jau minėjo treneris, mūsų žaidimas gerėja kiekvieną dieną. Šiandien pergalės kaina buvo labai didelė, tačiau mes atlaikėme tą psichologinę įtampą ir sužaidėme neblogas rungtynes.

Brianas Goorijanas, Australijos rinktinės treneris:

– Šiandien pralaimėjome, nes buvome išsekę po dviejų dramatiškų nesėkmių rungtynių išvakarėse. Pažiūrėjus į statistikos protokolą, akivaizdu, kad komandai pritrūko psichologinių jėgų. Žaisti trejas iš eilės rungtynes su Turkija, Graikija ir Lietuva yra labai sunku. Juo labiau, kad šiandien lietuviai sužaidė bene geriausias savo rungtynes ir buvo pirmoji komanda, kuri atėmė iš mūsų visus žaidimo kozirius bei akivaizdžiai parodė silpnąsias mūsų žaidimo puses.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

1 atsiliepimas į "A.Sireika: žaidimas gerėja"

  1. SVA+

    teisingai tas australas kalba (pacioje pabaigoje)…. tikrai suzaidem gerai 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.