Po teroristinių išpuolių – sumaištis tarp lietuvių

Nors vakare Lietuvos ambasada Londone dar neturėjo duomenų, kad mūsų šalies piliečiai būtų nukentėję per sprogimus, neatmetama galimybė, kad lietuvių yra tarp sužeistųjų – žmonės į ligonines buvo vežami ir vėlai vakare.

„Lig šiol negaliu atsigauti nuo šoko – mano akyse sprogo autobusas“, – vakar LŽ sakė laikinai Londone gyvenantis vilnietis Laimonas Maculevičius. Neseniai Didžiojoje Britanijoje apsigyvenęs lietuvis pasakojo buvęs metro stotyje, kai išgirdo raginimą kuo greičiau evakuotis.

„Greičiausiai niekas net nepagalvojo apie sprogimą, tačiau tarp žmonių kilo didelis sąmyšis. – teigė Maculevičius. – Išbėgus į viršų, Tavistoko aikštėje, netikėtai į akis krito turistus vežiojantis dviejų aukštų autobusas. Jis nuvažiavo iki stoties, apsisuko ir staiga sprogo. Vaizdas buvo kraupus – visas antras aukštas suknežintas, liko tik dalis autobuso rėmų. Kruvini žmonės bandė gelbėtis, gatvėje susidarė didelė spūstis“.

Vilnietis negirdėjo, kad per sprogimus būtų sužalota lietuvių, tačiau mano, jog teroristinių aktų auka galėjo tapti bet kuris praeivis.

Pačiame Londono centre esanti Lietuvos ambasada vakar pavakare dar neturėjo duomenų apie sužeistus ar mirusius lietuvius, tačiau neatmetama galimybė, kad nuo žiaurių išpuolių galėjo nukentėti ir mūsų šalies piliečiai.

Dainius Sinkevičius,

Eglė Markevičienė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.