Įveiktas sunkiausias regatos etapas

39-osios Kuršių marių regatos antrasis etapas, kaip ir tikėtasi, buvo sunkiausias ir ilgiausias – pirmoji finišavusi jachta trasoje užtruko beveik visą parą.

Po starto Klaipėdoje jachtos pasuko į Rusijos pusę, kur pasiekė Kuršių marių pietinę pusę ties Poliesku. Tikėtasi, kad į Nidą, nuplaukusios beveik 94 jūrmylių distanciją, jachtos sugrįš naktį. Tačiau dėl labai permainingų oro sąlygų – štilį staiga keitusio škvalo – buriuotojai šiame etape turėjo paaukoti labai daug jėgų ir finišavo mariose praleidę beveik visą parą.

Nugalėtoja tapo jachtos „Arabela” įgula, distanciją įveikusi per 23 valandas ir 2 minutes, dešimt minučių atsilikusi nuo jos antra finišavo pirmojo etapo nugalėtoja jachta „Raganosis”. Šios dvi jachtos tarpusavyje įnirtingai kovojo nuo pirmųjų starto sekundžių. Trečia liko „Argo”, nuo nugalėtojos atsilikusi 23 minutėmis.

Greičiausia jachta pagal perskaičiuotą laiką antrajame etape tapo „Fuji-Vasara”, antra – „Fuji-Neris”, trečia – jachta iš Estijos „Mesilinde”.

Po dviejų etapų bendrojoje regatos įskaitoje pirmauja „Arabela”, antrąją vietą užima „Raganosis”, trečiąją – „Argo”. Rimčiausia pretendentė į greičiausios jachtos pagal perskaičiuotą laiką taurę po antro etapo – jachta „Fuji-Vasara”, antra – „Mesilinde”, trečia – jachta „Fuji-Neris”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .