Federacijų supertaurės turnyre triumfavo Lietuvos krepšinio rinktinė

Vilniaus „Siemens” arenoje pasibaigusio Federacijų supertaurės turnyro nugalėtoja tapo pasaulio krepšinio čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė.

Trenerio Antano Sireikos auklėtiniai 77:61 (17:17, 21:15, 16:12, 23:17) įveikė Rusijos rinktinę ir turnyrą baigė be pralaimėjimų.

Antroji vieta atiteko Izraelio rinktinei, kuri 80:68 (15:16, 25:27, 14:10, 26:15) įveikė pergalės skonio Vilniuje taip ir nepatyrusius Senegalo krepšininkus.

Izraelio rinktinės gretose rezultatyviausiai žaidė Yotamas Halperinas, pelnęs 18 taškų. Jamie Arnoldas įmetė 14 taškų.

Senegalo komandoje išsiskyrė 20 taškų pelnęs Maleya N’Doye.

Lietuvos – Rusijos susitikimo metu netrūko šventiškų akcentų – po pirmojo kėlinuko iškilmingai pasveikintas 46-ąjį gimtadienį švenčiantis arbitras Romualdas Brazauskas.

Didžiosios pertraukos metu gausiai salėje susirinkusių sirgalių plojimų ir simpatijų sulaukė Lietuvos jaunių vaikinų (iki 18 metų) krepšinio rinktinė, kuri neseniai Graikijoje vykusiame Europos čempionate pasipuošė sidabro medaliais.

Po Izraelio – Rusijos rungtynių vyko Federacijų supertaurės turnyro tritaškių konkursas, kuriame taikliausias buvo Rusijos rinktinės žaidėjas Jegoras Vialcevas.

20 metų gynėjas finale 18:14 įveikė Arvydą Macijauską.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .

1 atsiliepimas į "Federacijų supertaurės turnyre triumfavo Lietuvos krepšinio rinktinė"