„Omnitel“ abonentai MMS žinutėmis gali keistis jau su penkių šalių telekomunikacijų bendrovių abonentais

Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“, vienintelės iš Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių teikiančios iliustruotų žinučių (MMS) siuntimo į užsienio operatorių tinklus paslaugą, abonentai MMS žinutėmis jau gali keistis su penkių valstybių telekomunikacijų bendrovių abonentais. Nuo liepos pradžios „Omnitel“ abonentai turi galimybę siųsti ir gauti MMS žinutes iš „TeliaSonera“ (Švedija) abonentų.
Taip pat „Omnitel“ abonentai MMS žinutėmis gali keistis su „Netcom“ (Norvegija), „TeliaSonera“ (Suomija), „Swisscom“ (Šveicarija) ir „FL-GSM“ (Lichtenšteinas) abonentais.

„Mobiliojo telefono fotoaparatu sustabdyta įsimintina akimirka, šeimos kronikos siužetas ar prie siunčiamos MMS žinutės prisegtas artimo žmogaus balso įrašas net ir toliausiai nuo namų esantiems sukels jausmą, tarsi būtų šalia, – sakė „Omnitel“ tinklų sujungimo koordinatorė Džuljeta Aidietienė. – Galimybė tuojau pat pasidalyti patirtais įspūdžiais leidžia pasijusti tų įvykių dalyviu ar liudininku, stiprina bendrumo jausmą. Tai puikus pavyzdys, kaip technologijos suartina žmones.“

Norintiems išsiųsti MMS žinutę į užsienį telefono nustatymų papildomai keisti nereikia. Žinutė pasiekia adresatą per tą patį laiką, kaip ir siunčiant MMS žinutę „Omnitel“ tinklo abonentams. Jei užsienio operatorius teikia patvirtinimo apie gautą MMS žinutę galimybę, šią paslaugą užsisakęs siuntėjas bus informuotas apie jos pristatymą adresatui.

Siunčiant MMS į užsienį, jos kaina išlieka tokia pati, kaip ir siunčiant Lietuvoje – 1 litas. „Omnitel“ iš užsienio gaunamų MMS žinučių neapmokestina.

Paskutiniais viešai skelbtais Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenimis, daugiau kaip pusę (50,6 proc.) visų MMS žinučių Lietuvoje išsiuntė „Omnitel“ abonentai.

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, remiantis paskutiniais viešai skelbtais Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, pagal gautas pajamas užima daugiau nei pusę mobiliojo ryšio rinkos (53 proc.). Bendrovė, teikianti lengvai ir paprastai naudojamas bei užtikrintai veikiančias paslaugas, šiais metais didžiausią dėmesį skiria mobiliojo interneto plėtrai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.