Lietuvės „nušlavė” varžoves

Vilniuje tęsiasi Europos merginų jaunimo (iki 21 metų) B diviziono žolės riedulio čempionatas. Lietuvos rinktinė vakar be vargo 6:0 (4:0) sutriuškino Azerbaidžano ekipą ir šiandien su ukrainietėmis kovos dėl vietos pusfinalyje. Mūsiškėms šiandien užtenka ir lygiųjų. Ukrainietės vakar po atkaklios kovos 2:3 pralaimėjo belgėms, kurios mūsiškes sekmadienį nugalėjo 1:0. Azerbaidžanietes ukrainietės įveikė 4:1.

Vakar lietuvaičių pranašumas prieš Azerbaidžano rinktinę buvo akivaizdus nuo pirmos minutės. Pirmo kėlinio viduryje mūsiškės pagaliau įveikė viešnių vartininkę ir iki pat mačo pabaigos kontroliavo jo eigą.

„Pirmu kėliniu esu visiškai patenkinta, o per antrą pamatėme, jog komanda dar nėra taip subrendusi psichologiškai, kad galėtų neatsižvelgti į tuo metu esantį rezultatą ir toliau žaistų iš visų jėgų”, – po rungtynių sakė laikinai vyriausiosios Lietuvos rinktinės trenerės pareigas ėjusi Reda Zubavičienė.

Šiandien prie mūsų ekipos vairo jau turėtų stovėti Genutė Juodienė, kuri dėl brolio žūties buvo išvykusi į Šiaulius.

„Jei žaisime taip, kaip šiandien per pirmą kėlinį, ukrainietes tikrai galime įveikti”, – apie šiandien 16 val. prasidėsiantį lemiamą mačą su ukrainietėmis sakė Zubavičienė.

„Šiandien žaidėme geriau nei su belgėmis, ukrainietes turime taip pat nugalėti”, – žadėjo Lietuvos ekipos puolėja Aušra Bardauskaitė, praeitą sezoną rungtyniavusi Italijos klube „CUS Catania”.

2 turo statistika

A grupė

PRANCŪZIJA – ŠVEICARIJA 3:1, RUSIJA – LENKIJA 2:2.

V. Komanda P. Lg. Pr. Įvar. Tšk.

1. Rusija 1 1 0 5:3 4

2. Prancūzija 1 0 1 4:4 3

3. Lenkija 0 2 1 3:3 2

4. Šveicarija 0 1 1 2:4 1

B grupė

LIETUVA – AZERBAIDŽANAS 6:0 (4:0). Įv.: 1:0 Jakaitė (20 iš m.k.), 2:0 Ren. Eimontaitė (22), 3:0 Ren. Eimontaitė (31), 4:0 Jakaitė (33), 5:0 Pauliukevičiūtė (52), 6:0 Bardauskaitė (69 iš m.k.).

UKRAINA – BELGIJA 2:3.

1. Belgija 2 0 0 4:2 6

2. Lietuva 1 0 1 6:1 3

3. Ukraina 1 0 1 6:4 3

4. Azerbaidžanas 0 0 2 1:10 0

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , .