„Draguose“ varžysis jungtinis ekipažas

Atviro Lietuvos automobilių „Drag“ lenktynių čempionato III etape su specialiai paruošta „Honda Civic“ 1,6 16VTi Hibrid“ varžysis dienraščio „Klaipėda“ ir bendrovės „Klaipėdos Melga“ ekipažas.

„Drag“ lenktynės – tai įsibėgėjimo varžybos tarp dviejų automobilių tam tikroje distancijoje, startuojant iš vietos. „Drag“ lenktynių trasos ilgis – 402,336 m (1/4 mylios).

„Dragai“ vyks „Horn grand prix“ 1003 kilometrų lenktynių trasoje šį ketvirtadienį. Varžybos prasidės 14.30 valandą.

Padidino galią

Dienraščio „Klaipėda“ ir „Klaipėdos Melga“ automobilį vairuos Vaidas Srėbalius.

Jis už maždaug dešimt tūkstančių litų specialiai „dragams“ gerokai patobulino 1994 metų „Hondą Civic 1,6 16 VTi“.

Įprasta oro paėmimo sistema pakeista į „K&N“ šalto oro paėmimo sistemą. Pakeista visa originali išmetimo sistema į „OBX Racing“. Šie patobulinimai skirti padidinti variklio galią.

Pakeisti ir įprasti aukštos įtampos laidai į OBX firmos gaminius, kad būtų didesnis pralaidumas.

Įprasta sankaba pakeista į keramikinę „Clutchnet Racing“. Tai padeda žymiai tiksliau perjungti pavaras, yra stipresnis sukibimas ir automobilis gali staigiau startuoti.

Perprogramuotas kompiuterio valdymas, kuris reguliuoja visą automobilio darbą. „Dragistams“ svarbu, kad kompiuteris efektyviau tiektų kurą ir įsiurbtų orą.

Galią didinančius pertvarkymus automobilyje atliko „GroundZerO/DPR Europe“.

Atlikus šiuos patobulinimus automobilio galia padidėjo nuo 160 iki maždaug 190 arklio galių ir žymiai padidėjo sukimo momentas. Maksimalus greitis padidėjo nuo 215 iki 260 kilometrų per valandą.

Prieš patobulinimus automobilis iki 100 kilometrų per valandą greičio įsibėgėdavo per 7,8 sekundės. Dabar „Honda Civic 16VTi Hibrid“ tai gali maždaug per 6 sekundes.

Apavė „Michelin“

Žymiausių Japonijos ir Europos gamintojų, tokių kaip „Toyo“, „Michelin“, „Brigestone“, padangomis ir „Kosei“, ATS, „OZ Racing“ ratlankiais bei oro filtrais „Green“ ir amortizatoriais KW prekiaujanti bei aptarnaujanti bendrovė „Klaipėdos Melga“ jungtinį ekipažą parėmė padangomis.

„Klaipėdos Melgos“ specialistai patarė „apauti“ automobilį „Michelin Pilot Sport“ padangomis.

Tai naujos kartos padangos, skirtos sportišką vairavimo stilių mėgstantiems vairuotojams. Padanga yra minkšta, todėl gerai sukimba su kelio danga. Viena tokia padanga kainuoja 300 litų.

Bendrovės „Klaipėdos Melga“ prekybos vadovas Ričardas Tamašauskas teigė, kad „dragistų“ ekipažą parėmė ne vien tik dėl pergalių.

Anot jo, taip pat svarbu palaikyti klaipėdiečius, jų norą siekti pergalių ir garsinti Klaipėdą.

Padėti įgyvendinti šiuos siekius ėmėsi EPG firma, o automobilio dizainą atliko reklamos sprendimų grupė RSG.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.