Kas trečias baseinas Lietuvoje – šiltnamio vietoje

Viena didžiausių baseinų įrangos bendrovių „Gintarinės marios“ suskaičiavo, jog kas trečias lietuvis, užsisakęs lauko baseiną, prašo jį įrengti buvusio šiltnamio vietoje.

Auganti šalies gyventojų perkamoji galia bei nauji, Lietuvos sąlygoms pritaikyti baseinai lemia, jog vis daugiau lietuvių nusprendžia savo kieme įsirengti vietą maudynėms. O dažnam baseinui jo šeimininkas parenka tą sodo plotą, kuriame anksčiau stovėjo šiltnamis.

„Tikriausiai anksčiau šiltnamiai buvo statomi pačiose geriausiose ir labiausiai saulėtose sodų vietose“, – spėjo „Gintarinės marios“ direktorius Laimis Jančiūnas. „Tuo tarpu dabar pastebime, kad soduose vis daugiau dėmesio ir vietos skiriama poilsiui. O juk maudynės nuosavame baseine – vienas didžiausių malonumų“.

Šios bendrovės specialistų teigimu, lauko baseinai Lietuvoje kol kas sulaukia didesnio susidomėjimo nei tie, kurie pritaikyti vidaus sąlygoms. Lietuviai į baseinus netgi sutinka investuoti šiek tiek daugiau, kad tik jų lauko baseinas veiktų ir žiemos metu bei juo būtų galima mėgautis net tuomet, kai lauke – minusinė temperatūra.

Daugiausia užsakymų įrengti lauko baseinus, pasak „Gintarinės marios“ direktoriaus, sulaukiama šiltuoju sezonu, o ypatingai – karščių metu. „Kiekvienas baseinas gaminamas pagal individualų projektą, todėl tai nėra vienos dienos ar savaitės darbas“, – sakė L. Jančiūnas. „Norintys turėti veikiantį baseiną vasarą, turėtų jį užsisakyti kovo ar balandžio mėnesį“.

„Gintarinių marių“ specialistai pastebėjo ir tai, jog lietuviai užsako vis didesnius beseinus, o neretai jie tampa ir dovanomis – baseinus vyrai įteikia mylimoms moterims, o tėvai – vaikams.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Statyba su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.