Amerikietis – apie efektyvią strategiją

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vykusioje diskusijoje įžymus JAV konsultantas Bilas Gofas (Bill Goff) pristatė sėkmingo verslo modelį.

Konsultacijų kompanija „Erra“ surengė diskusiją „Kaip sukurti sėkmingą verslo modelį?“, kurios metu garsus JAV konsultantas Bilas Gofas pasidalijo savo darbo patirtimi IBM, „Pepsico“ įmonėse.

Paprastai dalyvių skaičius ribojamas, bet šįkart diskusija vyko anglų kalba, tai susirinko vos dešimt įvairių verslo įmonių vadovų.

Bilas Gofas jau daug metų konsultuoja dideles kompanijas ir šios diskusijos metu pristatė efektyvią verslo strategiją, kurią įvertino dalyviai.

Pagrindinė verslo sėkmės sąlyga – sukurti tokį organizacinį modelį, kuris būtų nukreiptas į vartotojų, užsakovų bei pirkėjų poreikius. Konsultantas aiškino, nuo ko geriausiai pradėti įgyvendinti savo idėjas ir pritaikyti sugebėjimus, kodėl svarbu įvertinti strategijos trūkumus ir privalumus, kokią reikšmę turi prekės ženklas ir reklama, kaip parinkti tinkamą personalą.

Į dalyvių klausimą, kas trukdo Lietuvos kompanijoms dirbti veiksmingiau, jis atsakė, kad visos įmonės turi verslo strategijas, bet ne visos naudoja jas efektyviai.

Dalyviai palankiai sutiko visas naujas idėjas.

„Tai yra naujas požiūris, mūsų rinka dabar formuojasi taip, kad yra daug galimybių pritaikyti šias idėjas, nors mums visi šie dalykai yra labai naujoviški,“- sakė „Baltijos draudimo“ atstovas A.Litvinas.

Kartais ne tiek daug reikia dirbti versle, kiek kuriant verslą.

„Mes per daug dirbame tai, kas atrodo privaloma, kartais reikia sustoti ir pamatyti save iš šalies, vartotojo akimis,“- pastebėjo „Sidabro tako“ direktorius Ž.Marozas.

Anot „Erra“ direktorės G.Aženeckaitės, idėja surengti tokio pobūdžio nemokamus renginius ir kviesti įvairių sričių specialistus kilo prieš metus.

„Mums tai aktualu, nes norime sužinoti žmonių, kuriems dirbame, poreikius, o žmonėms – tai galimybė pabendrauti su konkurentais,-“ sakė ji.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.