B grupė: Anglijos ir Švedijos rinktinės sužaidė lygiosiomis, Paragvajus įveikė Trinidadą ir Tobagą

Pasaulio futbolo čempionato B grupės rungtynėse, Kelno „RheinEnergie” stadione, Anglijos rinktinė su Švedija sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0).

Kitose B grupės rungtynėse Paragvajus 2:0 (1:0) įveikė Trinidado ir Tobago futbolininkus. Paragvajiečiai, iškovoję vienintelę pergalę grupėje, užėmė trečią vietą.

Aštuntfinalyje A grupės nugalėtoja Anglija kovos su Ekvadoru, Švedija – su Vokietijos komanda.

Rungtynės nesėkmingai prasidėjo Anglijos rinktinei – jau 3 minutę traumą patyrė puolėjas Michaelas Owenas. Jį pakeitė Peteris Crouchas.

Pirmąją pavojingą ataką prie Švedijos rinktinės vartų sukūrė Joe Cole’as – jo smūgiuotas kamuolys praskriejo greta skersinio.

25 minutę klastingu baudos smūgiu Švedijos rinktinės vartininko Andreaso Issaksono budrumą patikrino Davidas Beckhamas.

Gausiai susirinkusius Anglijos rinktinės sirgalius nudžiugino 34 minutę taiklus J.Cole’o smūgis.

Antrasis kėlinys sėkmingai prasidėjo švedams – 51 minutę, po Tobiaso Linderotho pakelto kampinio, Marcusas Allbackas gražiu smūgiu galva išlygino rezultatą.

Nesnaudė ir anglai – 85 minutę, po juvelyriško J.Cole’o perdavimo, smūgiu galva įvartį pelnė Stevenas Gerrardas.

Švedai nepasidavė – 90 minutę Henrikas Larssonas išlygino rezultatą.

Geltonos kortelės parodytos: Owenui Hargreavesui (76 min., Anglija); Niclasui Alexanderssonui (83 min.), Fredrikui Ljungbergui (87 min., abu – Švedija). Rungtynes stebėjo 45 000 žiūrovų.

Kitose B grupės rungtynėse, Kaizerslauterno „Fritz-Walter” stadione, Paragvajaus rinktinė 2:0 (1:0) įveikė Trinidado ir Tobago rinktinę.

Atkakliai kovoję ankstesnėse dvikovose su Švedijos ir Anglijos rinktinėmis, Trinidado ir Tobago futbolininkai rungtynėse su Paragvajumi įvartį praleido jau pirmajame kėlinyje – 25 minutę kamuolį galva į savo vartus nukreipė Brentas Sancho.

Antrąjį įvartį Paragvajaus rinktinei 89 minutę pelnė antrajame kėlinyje pasirodęs puolėjas Nelsonas Cuevasas.

Geltonos kortelės parodytos: Carlosui Peredesui (30 min.), Julio dos Santosui (54 min., abu – Paragvajus); B.Sancho (45 min.), Aurtisui Whitley (48 min., abu – Trinidadas ir Tobagas). Rungtynes stebėjo 46 000 žiurovų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .