Prancūzijos rinktinė nesugebėjo įveikti Pietų Korėjos

Pasaulio futbolo čempionato G grupės rungtynėse, Leipcigo centriniame stadione, 1998 metų pasaulio čempionė Prancūzijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Pietų Korėjos komanda.

Pirmąjį įvartį jau 9 minutę, po Pietų Korėjos gynėjų klaidos, pelnė Prancūzijos rinktinės puolėjas Thierry Henry.

30 minutę Patricko Vieira galva smūgiuotą kamuolį atrėmė už vartų linijos stovėjęs Pietų Korėjos vartininkas Jae Woon Lee. Teisėjas iš Meksikos Benito Archundia į prancūzų reikalavimus įskaityti įvartį neatsižvelgė.

Ilgai be priekaištų veikusi Prancūzijos rinktinės gynyba sugriuvo rungtynių pabaigoje – 81 minutę kamuolį į Fabieno Barthezo saugomus vartus pasiuntė Sung Ji Parkas.

Prancūzai įvarčiu planetos pirmenybėse paskutinį kartą džiaugėsi 1998 metais. Prancūzijos rinktinė 2002 metų pasaulio čempionate Japonijoje ir Pietų Korėjoje neįmušė nė vieno įvarčio – 0:1 pralaimėjo Senegalui, 0:2 – Danijai bei lygiosiomis 0:0 sužaidė su Urugvajumi – ir iškrito jau po pirmojo etapo.

Paskutinį kartą pergalę pasaulio čempionate Prancūzijos futbolininkai šventė 1998 metais, kai turnyro finale 3:0 nugalėjo Brazilijos rinktinę.

Geltonos kortelės parodytos: Ericui Abidaliui (79 min.), Zinedine’ui Zidane’ui (85 min., abu – Prancūzija); Ho Lee (11 min.), Dong Ji Kimui (29 min., abu – Pietų Korėja). Rungtynes stebėjo 43 000 žiūrovų.