Buriuotoja pirmauja Europos čempionate

Europos buriavimo čempionate Italijoje puikiai sekasi Lietuvos buriuotojoms.

Olimpinės „Lazer-Radial” jachtų klasės lydere moterų varžybose tapo kaunietė Gintarė Volungevičiūtė. Po penkių plaukimų Lino Eidukevičiaus auklėtinė turi tik 6 baudos taškus.

Iš viso atvirajame Europos čempionate, kuris rengiamas pirmą kartą, dalyvauja 91 buriuotoja iš viso pasaulio.

23 metų G.Volungevičiūtė laimėjo trečiąjį ir penktąjį plaukimus, pirmajame ir ketvirtajame finišavo antroji. Antrąjį plaukimą kaunietė baigė 16-oje vietoje, tačiau vienas blogiausias plaukimas yra neskaičiuojamas.

Artimiausios G.Volungevičiūtės persekiotojos – britė Klark Peni, turinti 10 taškų, ir belgė Evi van Vaker, kurios sąskaitoje – 15 baudos taškų. Pasaulio čempionė amerikietė Peidž Raili – kol kas ketvirta (16 taškų).

Neseniai vykusiame pasaulio „Lazer-Radial” jachtų klasės čempionate G.Volungevičiūtė užėmė penktąją vietą.

Jaunimo čempionate tarp 56 sportininkių po trijų plaukimų pirmauja dar viena Lietuvos atstovė 16-metė Aušra Milevičiūtė. Ji finišavo penktoji, pirmoji ir ketvirtoji.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .