Sėkmė ekrane gyvenimą pasuko kita vaga

Pasvalietis 22 metų Jonas Nainys, kartu su dvejais metais jaunesne vilniete Julija Želnovaite laimėjęs neseniai pasibaigusį LNK realybės šou „Ideali pora“, kelia sparnus į sostinę.

Vaikino gyvenime – rimtos permainos.

Šiauliuose filosofiją studijuojantis J.Nainys neslepia norįs būti kuo arčiau savo draugės.

Be to, televizijoje išgarsėjęs studentas sulaukė net keleto pasiūlymų dirbti Vilniuje, radijo stotyse.

Televizijos žaidimo nugalėtojas džiaugiasi, jog išsipildė du didžiausi jo norai: po pusantrų metų vienatvės jis susirado simpatišką draugę bei gavo naują automobilį.

Ketvirto kurso studentas apgailestavo dėl vienintelio dalyko – realybės šou organizatoriai neleido atsinešti vadovėlių, tad jis negalėjo mokytis ir turėjo keliems mėnesiams nusikelti pavasario sesiją.

Laimėtų mašinų neparduos

Į Pasvalį aplankyti tėvų J.Nainys atvažiuoja realybės šou laimėtu nauju mėlynos spalvos automobiliu „Fiat Grande Punto“.

„Mašina – be priekaištų. Kol ja nebuvau važiavęs, mąsčiau apie pardavimą. Tačiau sėdęs už fiato vairo, automobilį įsimylėjau ir nusprendžiau nebeparduoti“, – tvirtino iki šiol „Audi 80“ važinėjęs pasvalietis.

Šiuo metu jis ieško senosios mašinos pirkėjo.

Taip pat pasielgė ir J.Želnovaitė: mergina važinėja laimėtu raudonos spalvos „Fiat Grande Punto“, o turėtą „Opel Calibra“ ketina parduoti.

Dovanota širdelė atvėrė akis

Į prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ vykusį realybės šou Jonas ir Julija atėjo kartu, tą pačią balandžio pradžios savaitę.

„Čia vienas kitą pamatėme pirmą kartą. Abu naujokai buvom, jaudinomės, laukdami grįžtančių realybės šou senbuvių. Jie mus priėmė draugiškai, gerai sutarėm su visais, tik pirmąją savaitę jautėmės sutrikę“, – pasakojo Šiauliuose studijuojantis pasvalietis.

Iš pradžių jis poros ieškoti bandė tarp kitų merginų. Tačiau nesėkmingai.

„Julija pirmoji žengė žingsnį: ji man uždėjo širdelę. Atvėrė akis“, – šmaikštavo televizijos žaidimo nugalėtojas, vėliau vilnietei atsakęs tuo pačiu.

Kateriukas įveikė „Titaniką“

Pirmojo savaitės finalo metu Jonas su Julija dėl išlikimo varžėsi su žaidimo senbuviais Hella ir Ramu.

Tuomet J.Nainys ištarė savo garsiąją frazę: „Jie – laivas „Titanikas“, o mes – kateriukas. Jei pavyks „Titanikui“ pradurti skylę, jis nuskęs“.

Realybės šou naujokai, pelnę žiūrovų simpatijas, liko žaidime. O jų varžovams Hellai su Ramu teko krautis lagaminus ir vykti namo.

Pasak pasvaliečio, po pirmojo laimėjimo jis su Julija pradėjo nedrąsiai mąstyti, kad gali laimėti televizijos projektą „Ideali pora“.

Nors prisipažino, jog iš pradžių manęs šou išsilaikyti vieną ar dvi savaites.

Šiukšles būtų nešęs kasdien

Filosofijos studentas pasakojo, jog per porą mėnesių, praleistų realybės šou, labiausiai pasiilgo draugų. Slėgė uždaros, belangės patalpos. Jos buvo įrengtos trečiame „Akropolio“ aukšte.

„Didžiausias džiaugsmas buvo išeiti į lauką. Varžydavomės, kurie dalyviai neš išpilti šiukšles“, – dirbti namuose nemėgstamo darbo veržte veržėsi ir pasvalietis.

Kasdien du dalyviai eidavo į „Akropolio“ parduotuvę parnešti maisto produktų. Iš vakaro sudarydavo sąrašą: kiekvienas ant lapelio užrašydavo, ką nori valgyti.

Iš parduotuvės jie parsinešdavo ir laikraščių: gyvenamojoje patalpoje nebuvo nei radijo aparatų, nei televizorių, nei kompiuterių. Kokią filmuotą medžiagą apie šou rodo LNK televizija, jie pavėluotai sužinodavo iš spaudos.

Todėl kas vakarą telefonu kalbėdamiesi su artimaisiais antros pusės televizijoje ieškoję vaikinai ir merginos neišvengdavo temos apie parodytus filmuotus vaizdus.

Patiko gaminti pietus

„Žaidimo organizatoriai neleido atsinešti vadovėlių, todėl du mėnesius trukusio filmavimo metu apleidau mokslus. Negalėjau pasirengti pavasario sesijai, teko atidėti egzaminus. Tačiau nenusimenu, tikiuosi juos vėliau sėkmingai išlaikyti“, – atviravo J.Nainys, planuojantis kitais metais baigti studijas Šiaulių universitete ir gauti filosofijos bakalauro diplomą.

Vaikinas neslėpė, jog ir pats stengėsi laikytis žaidymo dalyvių priesako: „Neik pirmas miegoti“.

Anksčiausiai į lovas vakarais atsigulę vaikinai ir merginos rytą atsikeldavo nulakuotais nagais, ištepti batų tepalu ar su visa lova iš miegamojo perkelti į kitą patalpą.

„Nevaržėme savo fantazijos, organizavome teminius vakarus: vaidinome mafiozus, persirengdavome transvestitais, iš šiukšlių maišų padarėme ir pristatėme drabužių kolekciją. Taip elgėmės ne tik linksmindami vieni kitus, stengėmės, kad laidos žiūrovams nebūtų nuobodu stebėti realybės šou“, – tvirtino pasvalietis.

Žaidimo „Ideali pora“ nugalėtojas prisipažino mėgstantis kulinariją, todėl dažnai gamindavo pietus. Žaidimo dalyvius jis vaišindavo keptais jautienos ir kiaulienos kepsniais.

Pasak studento, du mėnesius jis gyveno be jokių buitinių problemų: maistu ir pramogomis buvo aprūpintas televizijos projekto organizatorių.

Žiūrovus papirko ramybe

„Sunkiausia buvo nuspręsti, kuriai porai dėti juodas širdeles ir taip išstumti iš žaidimo. Tardavomės su Julija, pasakydavome vienas kitam savo nuomonę. Malonu, kad ji dažniausiai sutapdavo.

Tačiau po tokio sprendimo apimdavo liūdesys, nors visada rasdavome argumentų, kodėl pasirinktai porai dedame juodas širdeles. Jei jos būdavo lemiamos, pasijusdavome nesmagiai“, – teigė J.Nainys, žaidime gavęs Džiovanio pravardę.

Superfinale Jonas su Julija beveik dviguba žiūrovų balsų persvara, rezultatu 13 112:7 915, įveikė savo varžovus Nino ir Laimį.

Paskutinės žaidimo transliacijos metu J.Nainys su J.Želnovaite, kaip ir visą realybės šou, buvo linksmi ir ramūs.

Tuo tarpu jų priešininkai N.Andronikašvili ir L.Paulauskas buvo susikaupę, nerimą išdavė veiduose atsispindėjęs susikaustymas.

„Sužinoję rezultatą, labai apsidžiaugėme. Vėliau man šou žiūrėję žmonės pasakojo, kad jų simpatijas užkariavome savo ramybe. Su kitais dalyviais nekonfliktavome, neišsišokome“, – tvirtino pasvalietis.

Sužavėjo seksualiu balsu

J.Nainys tikino, jog per porą mėnesių trukusį filmavimą su Julija nebuvo rimtai susipykęs.

Pasak vaikino, buvo atsiradę „ožiukai“, kad laiku neapkabino savo partnerės. Tačiau į barnius jie neperaugo.

„Esu labai ramus žmogus, nemėgstu veltis į konfliktus. Julija pasakojo, jog prisiglaudusi prie manęs ir pati pajusdavo nuo manęs sklindantį ramybės antplūdį“, – šypsodamasis antrosios pusės žodžius prisiminė studentas.

Pasvalyje gimęs ir pilnametystės sulaukęs Jonas atviravo, kad jį pakerėjo Julijos nuoširdumas, seksualus balsas.

Anot realybės šou nugalėtojo, jo partnere tapusi vilnietė yra netipiška mergina, žinanti savo vertę.

J.Nainiui imponavo ir J.Želnovaitės griežtumas.

Įsimylėjėlio nevaidins

Po žaidimo superfinalo praėjus beveik dviem savaitėms, jo nugalėtojai toliau bendrauja, kasdien pasikalba telefonu, vienas kitam rašo trumpąsias žinutes, važiuoja į svečius.

„Tačiau vien dėl to, kad žiūrovai mus išrinko idealia pora ir mes laimėjom šou, nevaidinsiu įsimylėjusio. Draugystė – rimtas dalykas, tad draugauti tik dėl akių – nesąmonė“, – įsitikinęs Šiauliuose studijuojantis pasvalietis.

Nuo bičių – prie filosofijos

Bitininko ir kirpėjos šeimoje gimęs J.Nainys tikino vaikystėje, padėdamas tėvui dirbti bityne, ne kartą pajutęs bitės geluonies skonį.

„Nors teko nemažai padėti, tačiau bitininkystė netraukia“, – neslėpė vaikinas.

Jis patenkintas, kad mokydamasis mokykloje lankė daug būrelių: dailės, pramoginių šokių, rankinio bei kitus.

Pasvalio kultūros namuose jį šokti mokė choreografė Dalė Norvydienė.

Realybės šou šokių repeticijų metu Jonui lengvai sekėsi atlikti šokių judesius, nes daugumą jų mokėjo. Tad savo žiniomis ir įgūdžiais noriai dalijosi su sunkiai šią užduotį galėjusiu atlikti Sigitu.

Baigęs Pasvalio P.Vileišio gimnaziją, J.Nainys nedvejodamas pasirinko filosofijos studijas.

Buvę darbdaviai neatstūmė

Mokydamasis pirmame kurse studentas įsidarbino Šiaulių televizijos žinių reporteriu.

Prieš tapdamas realybės šou „Ideali pora“ nariu, jis dirbo „Saulės“ radijuje, vedė pažinčių laidą „SMS pramogos“.

Laimėjęs televizijos žaidimą pasvalietis sulaukė dviejų radijo stočių pasiūlymų dirbti Vilniuje.

„Saulės“ radijo vadovams jis atvirai papasakojo, kad bandys įsidarbinti sostinėje.

„Jie pažadėjo mane priimti dirbti atgal, jei nepasisektų Vilniuje įsitvirtinti“, – buvusių darbdavių palaikymu džiaugiasi radijo laidų vedėjas.

Sūnaus pergalę aplaistė šampanu

„Giminėje susiklostė tradicija, kad vienam sūnui duodamas Jono vardas. Jonu buvo šaukiamas ir mano senelis, tėvas. Tradiciją tęsiu ir aš. Vieną savo atžalą pavadinsiu Jonu“, – šypsodamasis kalbėjo birželio 25 dieną, tuoj po Joninių, 23-iąjį gimtadienį švęsiantis pasvalietis.

Tačiau artimiausiu metu J.Nainys neplanuoja vestuvių.

Jis tikino iš gimdytojų – kirpėja dirbančios motinos ir bitininkyste užsiimančio tėvo – sulaukęs pagyrimo žodžių už gražų ir natūralų elgesį viso filmavimo metu.

„Tėvai ir kartu su jais Pasvalyje gyvenančios abi mano močiutės labai džiaugėsi, kad laimėjau realybės šou. Jie pasakojo, kad pasibaigus tiesioginei superfinalo transliacijai į svečius sugužėjo daugybė kaimynų su šampanu. Jie iškėlė didžiulį balių“, – pasakojo žaidimo nugalėtojas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

3 komentarai į "Sėkmė ekrane gyvenimą pasuko kita vaga"

  1. ap

    Jonas šaunuolis. Sėkmės.

  2. birute

    labai noretusi, kad Julija butu verta Jono… Jonas palieka kulturingo, inteligentiško jaunuolio ispūdi, o Julija lyg ir zemoko intelekto… Butu džiugu, jei klystu:)))

  3. myndjux

    as nerealiai dziaugiuosi kad jis laimejo… bet to nera jokio kito kuris butu daugiausiai panasus y ji wat 😛

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.