Italija 2:0 įveikė Ganos rinktinę

Antrosiose pasaulio futbolo čempionato E grupės rungtynėse Italija 2:0 įveikė Ganos rinktinę.

Išvesti savo komandą į priekį 25 minutę galėjo Italijos rinktinės puolėjas L.Toni, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Ganos žaidėjai neužsidarė gynyboje – 30 minutę pavojingai atakavo gynėjas E.Pappoe, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Pirmąjį įvartį sirgaliai išvydo 40 minutę – Italijos rinktinės žaidėjas A.Pirlo taikliu tolimu smūgiu nuginklavo Ganos komandos vartininką R.Kingstoną. Antrajame kėlinyje italai nemažino apsukų – 51 minutę puikią galimybę padidinti persvarą turėjo A.Gilardino, 66 minutę – S.Perrota, tačiau Ganos komandos vartininkas R.Kingstonas žaidė patikimai.

83 minutę Italijos rinktinės pergalę, po grubios Ganos komandos gynėjų klaidos, įtvirtino puolėjas V.Iaquinta.

Geltonos kortelės parodytos: D. de Rossi (10 min.), M.Camoranesi ( 62 min.), V.Iaquinta (88 min., visi – Italija); S.Muntari (41 min.), A.Gyan ( 65 min., abu – Gana).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .