Naujokų gretas papildė keturkojis „gelbėtojas“

Pajūrio paplūdimiai šiemet stokoja gelbėtojų. Tad kartais, siekiant užpildyti šią spragą, griebiamasi ir netradicinių metodų – Smiltynėje šiemet pirmą kartą gelbėtoju „įdarbintas“ keturkojis Bilas.

Smiltynės gelbėjimo stotyje pirmasis mus pasitiko būtent jis. Apie atsakingas šuns pareigas liudija ant kaklo pakabintas ryškiai raudonas medalionas – tokios spalvos uniforma vilkėdami dirba tikrieji gelbėtojai.

Vos budinčiam gelbėtojui Algirdui paminėjus, kad Bilas maistą gauna ne veltui ir sąžiningai saugo gelbėjimo stoties teritoriją, keturkojis patvirtina šiuos žodžius įsikabindamas mūsų fotografui į kelnių klešnę.

„Jaunas dar, nori žaisti“, – šypteli Algirdas. Poros metų šunytį gelbėjimo stočiai padovanojo pagyvenusios moterys, negalėdamos susitvarkyti su savo augintiniu. Paplūdimyje gyvūnui esą idealiausios sąlygos – nuolat gryname ore.

Keturkojis „gelbėtojas“ savo naujoje gyvenamojoje vietoje gana greitai apsiprato.

10 metų čia dirbantis Algirdas minėjo, kad Bilas anksčiau turėjo pirmtaką, tad jo meniu rūpindavosi net poilsiautojai, pavyzdžiui, kasdien į paplūdimį tempdavo dešras ir kepsnius.

„Išplaukė kaip tikras gelbėtojas“, – pirmtako dingimo priežastį paaiškino vyras.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.