Kauno baidarininkės nustelbė varžoves

Tradicinėse baidarių ir kanojų irklavimo „Brača-sport” bei Kauno irklavimo mokyklos taurių varžybose triumfavo kauniečių komanda, surinkusi 54,5 taško. Varžybų šeimininkai aplenkė vilniečius (26 tšk.) ir visaginiečius (22,5 tšk.).

Ypač sėkmingai pasirodė Kauno baidarininkės. 500 m distanciją greičiausiai įveikė Ala Agafonova (2 min. 03,4 sek.), antra finišavo Jevgenija Černiakova (2:05,4), trečia – Ligita Vilkevičiūtė (2:15,7). Ketvirtąją ir penktąją vietas užėmė taip pat kaunietės – atitinkamai Julija Alekrinskaja (2:23,0) ir Eglė Pažėraitė (2:24,0).

A.Agafonova ir J.Černiakova laimėjo ir dviviečių baidarių lenktynes (3:59,0), aplenkusios savo komandos drauges J.Alekrinskają ir E.Pažėraitę (4:20,5).

Antrąją vietą užėmė Tomas Gadeikis, dvivietę kanoją irklavęs kartu su visaginiečiu Raimondu Labucku (3:59,3). Nugalėjo vilniečiai Jevgenijus Miasniankinas ir Kazimieras Rėksnys (3:54,0).

Netikėtai baigėsi dviviečių baidarių 1000 m varžybos. Jas laimėjo vilniečiai Romas Petrukanecas ir Rokas Malinauskas (3:30,0), o tituluotieji Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas liko treti (3:44,3).