2006 06 06 laukiama su baime ir nekantrumu

Jei penktadieniais tryliktą esate šiek tiek atsargus, rugsėjo vienuoliktą jokiu būdu neskristumėte lėktuvu ar niekada negyventumėte name, kurio numeris 666, žinokite, kad nesate vienintelis.

Prietarai veikia dvejopai

Artėjant du tūkstančiai šeštų metų šešto mėnesio šeštai dienai, kai kurių miestų valdžia rimtai nerimauja, kad teroristai arba įvairios priešiškos grupuotės gali šioje datoje įžvelgti ženklą ir panaudoti savo veiksmams.

Kai kurios besilaukiančios moterys iš anksto tariasi dėl atvykimo į ligoninę datos, kad netyčia nepagimdytų antikristo.

Tuo tarpu kitiems tai puiki galimybė pasipelnyti. Kino kompanija „20th Century Fox“ pastatė naują filmo „The Omen“ (angl. pranašingas ženklas) dalį, kuri, kaip ir Anos Kolter knyga „Godless: The Church of Liberalism“ (angl. bedieviška: liberalizmo bažnyčia), pasirodys birželio šeštąją.

Skaičiaus kilmė

Skaičius 666 randamas Biblijoje, Apokalipsės knygoje, kur rašoma: „Jis taip pat vertė kiekvieną menką ir didį, turtingą ir vargšą, laisvą ir vergą priimti ženklą ant dešinės rankos ar ant kaktos, kad niekas negalėtų pirkti ar parduoti, nebent jis turėtų ženklą, kuris yra žvėries vardas arba jo vardo skaičius.

Tam reikia išminties. Jei kas nors turi įžvalgos, leisk turėti žvėries skaičių, jam tai žmogaus skaičius. Jo skaičius yra 666“.

Nuo seniausių laikų visur ieškoma paslėptos reikšmės, taip pat ir „šėtono skaičiuje“.

Tarp daugybės atsitiktinumų, kurie susiję su skaičių kombinacija, galima rasti, kad ir pati gyvybė iš dalies pagrįsta trigubu šešetu.

Anglies atomai, gyvo organizmo pagrindas, kiekvienas turi po šešis protonus, šešis neutronus ir šešis elektronus.

Ekspertai skeptikai sako, kad tai dar vienas iš pavyzdžių, kaip populiaru tapo „prikabinėti“ prasmes.

Žmonės linkę prisirišti prie skaičių, nes taip patogiau susigaudyti aplinkoje.

Numerologiniai sutapimai

Profesionali numerologė Sonja Duci sako, kad skaičių svarba pastebimai išauga žmonijai sunkiais laikais.

Tada rasti išmintį ir išeitį skaičiuose gali būti patogu. Paprasti žmonės ir mokslininkai ypač pasiduoda skaičių magijai esant didelei tragedijai ar įvykiui.

2001-ųjų rugsėjo vienuoliktosios teroristų ataka – puikus pavyzdys.

Jau daug metų prieš tragediją teoretikai stengėsi susieti numerologinius sutapimus, ypač tuos, kurie susiję su skaičiumi 11, o šiuo atveju jiems tai pavyko puikiai:

1) data 09 11=9+1+1=11;

2) pirmasis lėktuvas, atsitrenkęs į Pasaulio prekybos centrą, buvo „American Airlines“, kurio skrydžio numeris buvo 11; raidės AA pagal abėcėlę taip pat gali būti išverstos į skaičių 11;

3) Niujorko valstija prie Jungtinių Valstijų prisijungė vienuolikta;

4) žodžiai George W. Bush, New York City, Air Force One, Afghanistan ir The Pentagon sudaryti iš vienuolikos raidžių.

Nors numerologija pritaiko skaičius moderniai visuomenei, prasmės ieškojimas buvo praktikuojamas jau antikiniame pasaulyje.

Mokslo šaknis galima rasti Pitagoro pasekėjų darbuose, kurie visą visatą apibūdindavo taip: „viskas skaičiuose“.

Mąstytojai, sekę garsųjį graikų matematiką, kaip ir šiuolaikiniai mokslininkai, stengdavosi pritaikyti skaičius taip, kad paaiškintų viską, kas dedasi aplinkui.

Paramokslo šaka

Pasak skeptikų, šiuolaikinę numerologiją veikiau galima vadinti paramokslo šaka, kaip ir astrologiją.

Matematikai taip pat nelaiko numerologijos svarbia ar naudinga teorija, nes ji neturi jokios mokslinės vertės ir nuopelnų.

Žinoma daugelis numerologų prieštarauja ir bando aiškinti savo metodiką.

Jie prisiekinėja besivadovaujantys antikine Pitagoro sistema, kad išsiaiškintų paslėptą ryšį tarp skaičių (dažniausiai gimimo datos) ir žmogaus gyvenimo.

Tam tikri skaičiai žymi įvairius gyvenimo ciklus. Žmonės nesąmoningai vedami link įvairių skaičių, kurie atrodo visiškai atsitiktiniai, tačiau, mokant juos skaityti ir teisingai pasirinkti, galima gyvenimą pasukti teigiama linkme.

Numerologija tai ir daro – pataria, kaip pagerinti sveikatą, pakilti karjeros laiptais, apsispręsti dėl asmeninių santykių, išspręsti konfliktines situacijas.

Tikrieji mokslininkai nepritaria komercinei numerologijai, kuri dabar tapo labai populiari.

Neverta pasitikėti nekvalifikuotais asmenimis, nes, turint šiek tiek vaizduotės, kiekviename skaičiuje galima įžvelgti prasmę.

Laimingi skaičiai

S.Duci pasakoja, kad žmonės dažniausiai klausia laimingų skaičių.

Tiesa tai, kad kiekvienas pats gali padaryti juos laimingus. Paprasčiausiai reikia tikėti, kad būtent šis skaičius atneš tau sėkmę.

Mintys stipriai veikia aplinką. Susidomėjimas numerologija ir skaičiais priklauso nuo mados.

Kartais žmonės darosi apsėsti skaičių, pavyzdžiui, milžinišką susidomėjimą sukėlusioje Deno Brauno knygoje „Da Vinčio kodas“ aprašyta tobuloji, arba dieviškoji, proporcija.

Tai yra tikslus skaičius, kuris paslaptingai egzistuoja įvairiuose organizmuose gamtoje. Tokia mistika labai dažnai, bet nežinia, ar pagrįstai, patraukia žmogaus dėmesį.

R.Reiganas ir 666

Tariamas šėtono skaičius taip pat būna madingas arba ne.

Nėra aišku, kokią įtaką jis darė iškart po to, kai Biblija tapo prieinama plačiajai visuomenei.

Bet nuo 1976-ųjų, kai buvo pastatytas filmas „The Omen“ (jame berniuko demono kaklas buvo pažymėtas trigubu šešetu), skaičius dažnai matomas Holivudo filmuose, sunkiojo metalo grupių atributikoje ir kitur.

Pasirodo, kad buvęs JAV prezidentas Ronaldas Reiganas taip pat buvo prietaringas.

Baigęs eiti prezidento pareigas, su žmona Nense persikraustė į naują namą Kalifornijoje, ir iškart liepė pakeisti adresą iš Nr. 666 į Nr. 668.

Vis dėlto nėra žinoma, ar prezidentas, kurio visas vardas Ronald Wilson Reagan, jaudinosi dėl sutapimo, kad abu jo vardus ir pavardę sudarė po šešias raides.

Tačiau neverta pasiduoti prietarams. Vien tai, kad metų skaičiavimas toli gražu nėra tikslus, turėtų paguosti.

Beje, prisiminkite numerologės žodžius: mintys (tiek teigiamos, tiek neigiamos) veikia aplinką.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

2 komentarai į "2006 06 06 laukiama su baime ir nekantrumu"

  1. :)*~

    idomu..

  2. adnaw

    o ka daryt zmogui,gimusim 1966.06.06 ir maza to-dar ir 6-am vaikui seimoje,jeigu save uzprogramuot…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.