Tvirtos Seimo nario sūnaus r

Vilniuje vyko 2006 metų Lietuvos suaugusiųjų ir žmonių su negalia rankų lenkimo čempionatas. Jame dalyvavo 112 sportininkų.

Sėkmingiausiai iš klaipėdiečių pasirodė Seimo nario Vaclavo Stankevičiaus sūnus Aleksejus, iškovojęs du aukso medalius – dešine ir kaire ranka – svorio kategorijoje iki 100 kg.

Du sidabro medalius į namus parsivežė mūsų miesto atstovas Mantas Česnakas (iki 80 kg). Vicečempionu tapo ir Vygantas Bubnys (per 100 kg).

Kitose vyrų svorio kategorijose čempionais tapo: iki 60 kg – Rimantas Leliunga (Mažeikiai) ir Karolis Šniepis (Šakiai), iki 65 kg – Ramūnas Montvilas ir Gintaras Montvilas (abu iš Šilutės), iki 70 kg – Kęstutis Tarnauskas (Šakiai) ir Mantas Ašmonas (Šilutė), iki 75 kg – T. Kazlauskas (Šilutė), iki 80 kg – Šarūnas Manarka (Vilnius), iki 90 kg – Aleksandras Pancerovas (Šilutė), per 100 kg – Modestas Grigaitis (Plungė). Beje, M. Grigaitis tapo ir absoliučiu nugalėtoju.

Merginų grupėje visose svorio kategorijose nugalėtojos iškovojo po du aukso medalius: iki 50 kg – Ligita Petkevičiūtė (Mažeikiai), iki 55 kg – Viktorija Tverijonaitė (Šilutė), Sandra Bumšaitė (Šiauliai), iki 65 kg – Vilija Parnarauskaitė (Šilutė), iki 70 kg – Odeta Jankauskaitė (Šakiai), E. Vaitkutė (Šilutė). Pastaroji iškovojo ir absoliučios nugalėtojos titulą. Tarp klaipėdiečių Toma Asnauskaitė svorio kategorijoje iki 70 kg iškovojo sidabro ir bronzos medalį.

Vyrų su negalia varžybas laimėjo Marius Urbonas (Mažeikiai) ir Julijonas Panumis (Skuodas).

Komandų įskaitoje pirmąją vietą užėmė šilutiškiai – 220 taškų. Mažeikiškiai liko antroje vietoje (157 tšk.), treti – plungiškiai (102 tšk.). Klaipėdiečiai surinko 76 taškus ir užėmė šeštą vietą.

Lietuvos čempionatas Vilniuje kartu buvo ir atranka į Europos čempionatą, vyksiantį Budapešte (Vengrija) liepos septynioliktąją.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .